Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ch. in avans - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ch. in avans

2 replies to this topic

#1 iulia51

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Location:BAIA MARE

Postat 09 April 2006 - 01:43 PM

Buna!as dori un sfat ,am preluat contabilitatea unei firme si am o nelamurire!Contabila care atinut contabilitatea a inreg. in cursul anului 2005 in ct.471 diferite sume ch. cum ar fi in ct.601 val.de3000ron:ct.613 val.3000ron chiar si pe pe ch. cu marfa ct.607 val. de 22000ron ?Eu nu mai inteleg nimic cum sa fac eu anul acesta ?este vorba de niste ch. aferent unui ex. inchis,nu?va raog ajutati-ma cu o solutie :wink:
CU GINDURI BUNE !



#2 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 09 April 2006 - 01:52 PM

Cheltuielile astea s-au inregistrat in baza unor documente justificative(asa ar fi trbuit), vezi ce scrie in ele si te vei lamuri.




#3 iulia51

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Location:BAIA MARE

Postat 09 April 2006 - 05:30 PM

Sunt convinsa dar cum inchid eu contul de ch. in AVANS, DACA SUNT CH. A altui EXERCITIU financiar :cry:
CU GINDURI BUNE !






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL