Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
dispozitie de plata - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


dispozitie de plata

3 replies to this topic

#1 yoore

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 12 April 2006 - 09:28 AM

dispozitia de plata trebuie s-o atasez decontului de cheltuieli la actele pe care le trimit la contabil?? Stiu e o intrebare de incepatoare.



#2 ovidiu_adrian79

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:VASLUI

Postat 12 April 2006 - 09:49 AM

dispozitia de plata o anexezi la registrul de casa!!!
bineinteles ca daca banii sunt ca avans trebuie si documentele justificative care sa ateste modul in acre au fost cheltuiti banii




#3 chirleavio

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:informare

Postat 17 April 2006 - 06:21 PM

Daca in momentul in care dai banii din casa ai si documentele care justifica respectivele cheltuieli-anexezi DP la decontul de cheltuieli si atasezi la registrul de casa in respectiva zi.Daca dai doar avans atasezi la registrul de casa respectiva DP(avans spre decontare) iar decontul de cheltuieli il faci in ziua cand primesti documentele justificative(pe decont faci referire la DP respectiva)
Sper ca ai inteles!



#4 yoore

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 18 April 2006 - 09:03 AM

Multumesc mul am inteles acum.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL