Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
INUNDATII - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


INUNDATII

11 replies to this topic

Poll: Donatii pentru sinistrati.

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#1 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 17 April 2006 - 07:23 PM

Am propus sa strangem bani pentru ajutorarea sinistratilor. Ce parere aveti?



#2 lil_c

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 48 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 April 2006 - 11:05 PM

Am votat, dar in ce cont putem sa donam?




#3 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 18 April 2006 - 05:50 PM

se va deschide un cont si vom afisa numarul vontului pe site.



#4 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 18 April 2006 - 06:52 PM

bauturi alocoolice se pot dona?
Si cu toate ca-mi port/ Cu destul stoicism/ Soarta mea de granit/ Cateodata ma pomenesc urland:
Circulati numai pe partea carosabila
A sufletului meu,
Barbarilor! (M.S)



#5 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 18 April 2006 - 07:24 PM

pestesa, nu e de glunit! tara arde!



#6 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 18 April 2006 - 11:32 PM

kimba a spus:

pestesa, nu e de glunit! tara arde!
istoria se repeta... militarii construiesc diguri si satenii stau la carciuma :lol:
arde rau tara



#7 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 19 April 2006 - 07:21 AM

am votat si sant de accord sa donez , asteptam contul in care vom vira sumele.
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#8 Donatella

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:
  • Location:Arad
  • Interests:contabilitate

Postat 19 April 2006 - 07:27 AM

"Tara arde si baba se piaptana". Statul ajuta sinistratii iar pe ei ii gasesti la birturi , scuze baruri. Sa traiesti o viata si sa nu faci nimic, decit case din chirpici, nu mi se pare normal. Sa nu uitati ca noi ca sa traim ne luptam cu tot felul de legi care de care mai amare, pt a ne cistiga piinea, iar ei se scalda in mocirla. Le intindem o mina pt a-i ridica din noroi, iar ei pt faptul ca nu vor sa se ridice, ne-ar trage si pe noi dupa ei. Atentie! Conturile sunt doar de forma. Eu am mai facut donatii la unitatea unde lucreaza sotul meu pt citiva colegi de-ai lui, iar banii au ajuns in contul sindicatului, nu unde ar fi trebuit sa ajunga. Pupicei.



#9 cristianamatache

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 292 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 19 April 2006 - 11:16 AM

Eu la locul anterior de munca am donat atat bani cat si haine....au mers doua masini si le-au dus....eu zic sa facem la fel....da cine vrea, fara obligatii...
E adevarat cand au ajuns colegii mei acolo carciuma era plina...dar sa nu ii judecam cine stie cum am reactiona, fiecare din noi, in fata unei asemenea nenorociri....
Eu ma gandesc sa fac colete cu haine dupa ce se mai linistesc apele, asa ca va rog pe cei care aveti cunoscuti in zonele afectate sa-mi dati cateva adrese...



#10 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 20 April 2006 - 07:37 PM

Cred ca nu mai este nevoie de comentarii. Inchid topicul



#11 Donatella

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:
  • Location:Arad
  • Interests:contabilitate

Postat 20 April 2006 - 08:01 PM

kimba, nu tb sa inchizi topicul. Fiecare dintre noi are dreptul la o opinie. Nu zic ca nu sunt de acord cu donatiile indiferent de forma lor, financiara sau materiala, presupun ca fiecare dintre noi ar avea ceva de donat, donatiile le faci din suflet si cu suflet, dar in primul rind sa fi sigur ca ajung unde trebuie. Nu trebuie sa te superi mai ales acum. Degeaba ai tu si eu si altii suflete de aur daca sunt altii care te calca in picioare. Paste fericit pentru toti.



#12 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 April 2006 - 01:27 PM

Am lipit eu subiectele.

Din pacate astia suntem(ma refer atat la cei care primesc cat si la cei care doneaza) :(






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL