Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Ce marci cosmetice folositi cel mai des? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Ce marci cosmetice folositi cel mai des?

15 replies to this topic

Poll: Ce marci cosmetice folositi cel mai des?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#1 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 03 July 2006 - 02:39 PM

Ce marci cosmetice folositi cel mai des?
conta_ro



#2 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 10 July 2006 - 12:09 PM

Eu eram fan L`Oreal ... dar nu mai sunt multumita de produsele lor si am trecut la Yves Rocher

Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#3 irina petcu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bistrita
  • Interests:contabilitate

Postat 14 July 2006 - 01:11 PM

yves rocher, da si maybelline
Nici avonu nu-i rau
irina



#4 Keke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 122 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 July 2006 - 02:43 PM

Clarince



#5 nicoletalaz

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 152 Postari:

Postat 14 July 2006 - 02:45 PM

Eu folosesc produse Avon....imi plac- mai putin sampoanele :D
nicol



#6 roxanne_cmr

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 July 2006 - 02:44 PM

am votat avon... le folosesc cel mai des pentru ca nu-mi permit altceva mai scump si implicit mai bun.... dar lasa, cand o sa ma fac io mare si o sa castig bine [-o< ... o sa-mi exprim alta optiune... si nivea imi plac...
I can resist everything except temptation...



#7 joan1326

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 23 July 2006 - 09:50 PM

Eu folosesc Vichy. Sunt destul de scumpe, dar cel putin nu au apucat romanii sa umble la reteta. Deocamdata sunt produse fabricate in afara. Am folosit un l'Oreal adus din America si cand am incercat unul de la noi n-a avut nici pe departe acelasi efect, vorbesc aici de sampon.
Fiti fericiti si sanatosi, ca belelele curg garla



#8 Doina P

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1143 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 23 July 2006 - 11:28 PM

L'oreal. Aveti dreptate cand spuneti de cal. slaba produselor din Romania..
Eu cel putin nu cred ca se "umbla" la noi la reteta ,ci chiar la producator
Un ruj l'oreal primit din Japonia nu sufera comparatie cu acelasi cumparat de mine aici. Dar sa recunoastem ,nici la pret.
Acum astept ca o D-ra sa-si deschida un magazin virtual cu produse cosmetice biologice, aduse in principal din Franta ,de unde sa-mi cumpar creme mai ieftine



#9 joan1326

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 24 July 2006 - 11:01 AM

Credeti ca un producator care se respecta sau care ar trebui sa se respecte ar umbla la reteta intr-o parte a lumii si in alta parte nu? Eu zic ca asta ii strica clar imaginea si dauneaza afacerii. Poate fi vorba si de calitatea ingredientelor utilizate, dar se vede de la o posta ce este produs pentru europa de est si ce este pentru restul lumii. Poate avem si noi o vina aici pentru ca acceptam acest lucru. Ne multumim sa vedem ca e L'Oreal sau Palmolive sau Nivea si nu mai conteaza ca poate sunt mai prost calitativ ca Elmiplant dar de 3 ori mai scumpe. Pana la urma e vina noastra. Ia sa nu mai cumparam vreo luna doua si sa-i vezi cum isi vor pune intrebarea ce se intampla. Dar poti face acest lucru???
Dar dupa cum vedeti de plans de calitate ne-am plans doua persoane care au avut ocazia sa poata face comparatie cu produse ale aceleasi firme realizate pentru diferite locatii geografice, dar majoritatea populatiei poate crede ca asa trebuie sa fie...
Fiti fericiti si sanatosi, ca belelele curg garla



#10 dana_lutic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 24 July 2006 - 12:04 PM

Avon Cosmetics



#11 kesaruus

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Location:N-N-E

Postat 10 November 2006 - 03:05 PM

La altele pot sa subsciu Holly Land.
Cel putin produsele pentru barbati sunt total diferite de producatorii mari. :angry:
Teoretic, nu există strategii bune de marketing. Strategiile bune sunt proaste. Și strategiile proaste sunt bune. Totul depinde de cine le folosește.
Al Ries și Jack Trout



#12 lucis

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:lucis

Postat 10 November 2006 - 03:13 PM

Am inceput sa foloses din gama-ROC sint foarte bune!



#13 steluta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 187 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:dezvoltare profesionala

Postat 18 November 2007 - 10:00 AM

Garnier si Gerovital
steluta



#14 ahava

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 89 Postari:

Postat 18 November 2007 - 09:10 PM

Cele de la Clinique sunt de cea mai buna calitate.Eu le folosesc cu placere si nu le-as schimba cu nimic altceva. Sunt super!



#15 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 06 June 2008 - 02:16 PM

vichy



#16 Bea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 Postari:
  • Location:Timisoara

Postat 06 June 2008 - 02:19 PM

acum am inceput sa folosesc produsele Balea, marca DM, si sunt foarte multumita...
Bea






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL