Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Contabilizare unui prg soft achizitionat de firma - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Contabilizare unui prg soft achizitionat de firma

2 replies to this topic

#1 letitia26gcool

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 April 2006 - 10:01 AM

Buna ziua.

Va rog frumos ajutati-ma. Firma la care lucrez a achizitionat un prg de contabilitate in valoare de 20.000 ron inclus TVA. Vreau sa stiu cum il contabilizez si daca se poate sa imi dati si contarea lui in NC. Va multumesc anticipat.

Letitia.Costache

PS SARBATORI FERICITE si un PASTE LUMINOS tuturor celor care citesc acest Mesaj



#2 lucis

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:lucis

Postat 21 April 2006 - 11:23 AM

E am facut asa:factrura program %=404
208
4426
achitare:5311=404
amortizare in 3 ani : 6811=2808
Si tie Paste fericit linga cei dragi!




#3 letitia26gcool

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 April 2006 - 08:32 AM

Iti multumesc frumos pt ajutor.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL