Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Deseuri echipamente electrice și electronice (DEEE) - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Deseuri echipamente electrice și electronice (DEEE)

3 replies to this topic

#1 ctanela

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 Postari:
  • Location:constanta

Postat 24 April 2006 - 09:03 PM

Este careva in situatia de a depune cerere de inregistrare, conform HG448/2005? ](*,)

http://www.conta.ro/...pic.php?t=13964



#2 ana maria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 231 Postari:
  • Location:piatra neamt

Postat 26 April 2006 - 05:02 PM

ctanela a spus:

Este careva in situatia de a depune cerere de inregistrare, conform HG448/2005? ](*,)
http://www.conta.ro/...pic.php?t=13964
Eu. Ma chinui sa completez Anexa 2. Stii ceva mai mult, ma poti ajuta cu ceva, te rog mult!!!!!!!!!!!!




#3 ctanela

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 Postari:
  • Location:constanta

Postat 26 April 2006 - 10:09 PM

Eu am renuntat sa mai pierd timpul. Anexa 2 am completat-o ca la gradinita, cu o compunere despre cat de multe ar trebui facute in domeniul colectarii deseurilor, bla, bla, bla.
M-am enervat fiindca am intrebat la Agentia de Mediu din Constanta, la cea Nationala, la Garda de Mediu (care va veni in control :evil: ), la Ministerul Apelor si cum se mai cheama si nu m-a lamurit nimeni.
Am trimis cererea pentru inregistrare ca sa ma incadrez in termen si ... cu Dumnezeu inainte. :smt102
Nimic nu facem cum trebuie. In loc sa ne punem cunostintele, puterea de munca si banii la bataie sa mergem inaine, ne dam aiurea de lucru unii la altii. Nu stiu ce pazesc toate Agentiile, Organismele, Serviciile,etc, care sunt platite cu bani grei SA FACA?! :smt070



#4 ana maria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 231 Postari:
  • Location:piatra neamt

Postat 27 April 2006 - 08:42 AM

te rog frumos trimite-mi si mie anexa 2 pe adresa isana977@yahoo.com. Sunt presata de timp. Multumesc mult.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL