Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
indemnizatie crestere copil - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


indemnizatie crestere copil

1 reply to this topic

#1 dianuta77

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:

Postat 27 April 2006 - 02:00 PM

Buna ziua!
As dori si eu sa stiu ce statut are persoana care primeste indemnizatia de crestere copil de la primarie.
stiu ca este in continuare angajata, dar ce se intamplA cu declaratiile cas si somaj? apare persoana in cauza pe aceste declaratii?

Multumesc.



#2 cameliatin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 248 Postari:

Postat 27 April 2006 - 02:04 PM

nu mai apare depui doar statul la itm unde scrii cic si declaratia la itm







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL