Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
raportari online casmb - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


raportari online casmb

6 replies to this topic

#1 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 07 May 2006 - 10:11 AM

De trei zile incerc sa raportez online la casmb pt mai multe firme luna apr.2006 si primesc mesajul de eroare cum ca fisierele nu pot fi prelucrate. Imi genereaza o confirmare de primire, care surpriza: e goala!
Fisierele transmise, atat anexele 3a, 3b, 3c, cat si concediile medicale, sunt OK. Unde este problema? oare ce ar trebui sa fac sa fie bine?
Sa revin la statul la cozi?



#2 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 07 May 2006 - 11:04 AM

s-ar putea sa fie probleme la serverul lor... s-a mai intamplat odata




#3 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 08 May 2006 - 08:21 AM

Ma surprinde calmul sau indiferenta cu care iti dai cu parerea despre subiect. Sa inteleg ca deja ai depus declaratiile? Sau ca poate preferi statul la cozi?
Si totusi cat a durat pana si-au rezolvat problema data trecuta?



#4 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 08 May 2006 - 10:35 AM

le-am declarat online pe 2 mai pt apirlie... daca trecuta serverul a cazut in weekend si si-a revenit cand a venit cineva la munca... adica luni
de ce disperi atat ? :shock:



#5 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 12 May 2006 - 08:02 AM

Acum nu mai disper. Am reusit in cele din urma si recunosc ca sistemul acesta ma avantajeaza. Pe 09.05 le-am transmis online. Pe 10.05 am depus confirmarile in urna la Vitan. Pe 11.05 mi-au transmis validarile.
Este totul OK



#6 invatacel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 07 June 2006 - 04:22 PM

la casmb trebuie facuta o cerere (ca la somaj0 ca sa putem depune on-line declaratiile?
si...ce e cu depunerea in urna din Vitan? :shock:

aoleu...cand o sa intru si eu in randul lumii....

mai suportati-ma va rog...si ... va multumesc pentru lamuriri



#7 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 07 June 2006 - 05:12 PM

Acceseaza www.casmb.ro raportari online vei primi toate informatiile






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL