Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
plzzzz - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


plzzzz

23 replies to this topic

#21 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 May 2006 - 01:06 PM

bravo !!! felicitari !!! ma bucur sincer !! =D>

vezi ca se poate ?? nu-i mai bine asa ?? nu esti mult mai multumit si mai castigat ??? :D/



#22 allexandru

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:
  • Location:piatra neamt

Postat 25 May 2006 - 01:43 PM

ALUPEI OTILIA a spus:

bravo !!! felicitari !!! ma bucur sincer !! =D>

vezi ca se poate ?? nu-i mai bine asa ?? nu esti mult mai multumit si mai castigat ??? :D/

ba da..dar sincer ma asteaptam la mai mult din partea unor useri.Oricum mersi pentru felicitari..Daca cine are nevoie....sa-mi trmtia un mesaj...si-l voi ajuta... :wink:




#23 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 May 2006 - 01:56 PM

ma bucur ca ai inteles si te-ai descurcat prin forte proprii ! :P bravo ! tine-o tot asa si ai sa vezi ce bine o sa-ti prinda cand iti vei cauta un loc de munca pe meserie si va trebui sa dai teste ca sa intri pe la interviuri.. eeheee... piata muncii e o jungla si tre' sa fii tare ca sa-i faci fata, iar meseria de contabil e super solicitanta si riscanta la buzunar ! chiar si noi, astia mai in varsta, cu state vechi pe conta, muncim permanent sa fim cat mai update posibil, ca amenzile sunt de plangi cu vorbe...

acum...., daca ai neclaritati, intreaba-ne ca suntem draguti, zau ca suntem, dar nu dam lucrari gata facute nimanui, nu tie in mod special, asta cred ca ai vazut deja, nu e treaba de discriminare fiindca asa i-am tratat pe toti, noi stim sigur e mai bine pt. cei care vor sa lucreze in aceasta meserie sa puna mana pe carte serios, ti-am zis de ce. nu fi suparat pe noi, ti-am vrut binele si uite ca te-ai mobilizat si a iesit super :wink:

mult succes in continuare :D



#24 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 03 July 2006 - 02:53 PM

Bravo pushtiu'! Sincere felicitari! Dupa episodul cu piatra te-ai mobilizat? Chiar aveai nevoie de asa un shut ca sa-ti vina mintea la cap. oricum mai bine mai tarziu decat niciodata.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL