Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Invitat special din partea conta.ro - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Invitat special din partea conta.ro

6 replies to this topic

#1 izaroman

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 244 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj Napoca

Postat 18 May 2006 - 11:31 AM

La Conta-Cafe din Cluj, ce va avea loc in data de 28 Mai, din partea conta.ro va participa de la Targu-Mures, Anci. Ii uram un calduros bun venit si asteptam sa ne impartaseasca o serie de idei in legatura cu problemele cu care ne confruntam cu totii in ultima perioada, cat si impresii de la evenimentele conta.ro care s-au desfasurat deja.



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 May 2006 - 12:08 PM

va tin pumnii :P si va rog sa nu uitati ca atat la Bucuresti cat si la Tg. Mures au fost probleme cu prezenta, adica sensibile diferente intre numarul celor inscrisi si al celor prezenti, luati in calcul acest aspect care, din pacate, e real.

mult succes. :D




#3 ana c

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 405 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj

Postat 18 May 2006 - 12:31 PM

Otilia, lasa-ne sa speram! :smt100



#4 ANCI

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 124 Postari:
  • Location:tg.mures
  • Interests:diverse

Postat 18 May 2006 - 12:41 PM

somnul natiunii naste monstrii.de aceea suntem aici.pe de alta parte sunt colegi de ai nostrii care asteapta ca altii sa scoata castenele din foc . sa speram ca la cluj sunt mai putin de genul acesta



#5 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 May 2006 - 12:43 PM

m-ai interpretat gresit, ana, nici prin gand nu mi-a trecut sa va descurajez ci DOAR v-am avertizat de o problema care exista pt. a va feri de neplaceri. la Bucuresti s-a lasat cu pierderi financiare fiindca a fost cu pregatire mai intensa = meniu, s-au comandat pt. toti cei care s-au inscris si a trebuit sa le plateasca Alex din buzunarul lui si sa si le ia acasa, asta s-a intamplat fiindca nu a crezut ca nu vor veni toti care au zis ca vin.
si la Tg. Mures au fost probleme, ca sa zic asa, cu prezenta, acolo nu stiu daca s-a lasat cu paguba materiala, dar a deranjat acest aspect pe buna dreptate.
acum ai inteles ?? :) nici vb sa va iau speranta, zau asa... ci dimpotriva, mesajul meu era de sustinere.



#6 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 May 2006 - 12:44 PM

ANCI a spus:

somnul natiunii naste monstrii.
somnul Ratiunii naste monstri.. dar si "natiunii" e adevarat !



#7 ana c

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 405 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj

Postat 18 May 2006 - 05:40 PM

Ah, Otilia, eu glumeam! Si de fapt faceam haz de necaz... Stiu ca din pacate ai dreptate. Suntem o breasla ingrozitor de dezbinata. Poate si pentru ca suntem romani, dar si pentru ca suntem foarte risipiti. Medicii lucreaza in spitale si policlinici, juristii prin tribunale, dar noi...cite unul doi pe ici pe colo. D-aia n-avem forta in glas si nu ne-aude nimeni. Va trebui sa ragnim mai tare! :lol:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL