Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
raport de productie: agricultura, cresterea porcilor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

raport de productie: agricultura, cresterea porcilor

6 replies to this topic

#1 m_alina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 26 May 2006 - 01:58 PM

Va rog ajutati-ma cu cu model de raport de productie la agricultura- cultura grau, porumb si un model pentru creserea animalelor la alinabelea@yahoo.com
Multumesc anticipat,



#2 Isabela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 169 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Alexandria

Postat 25 April 2007 - 04:25 PM

Vezi postaream_alina, la May 26 2006, 02:58 PM, a spus:

Va rog ajutati-ma cu cu model de raport de productie la agricultura- cultura grau, porumb si un model pentru creserea animalelor la alinabelea@yahoo.com
Multumesc anticipat,
Ai gasit raport de productie in agricultura?
te rog si eu am nevoie isabela_816@hotmail.com
multumesc




#3 Marian Chicus

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 07 June 2007 - 07:58 PM

Buna ziua.
Am si eu nevoie de un raport de productie in agricultura.
Multumesc anticipat.
marianchicus@yahoo.com
Marian



#4 marian80

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Location:bacau

Postat 07 August 2007 - 06:53 PM

Vezi postaream_alina, la May 26 2006, 02:58 PM, a spus:

Va rog ajutati-ma cu cu model de raport de productie la agricultura- cultura grau, porumb si un model pentru creserea animalelor la alinabelea@yahoo.com
Multumesc anticipat,



in primul rand nu exista rap de prod la agricultura..
exista un borderou de recoltare...
iar la animale ...exista o dare de seama lunara.., un doc numit miscarea animalelor, un doc numit furajare...., bonuri de consum...plan de venturi si cheltuieli.....fisa mecanizatorului....act de moarte /fatare/taiere.......
paaaa
marian80



#5 astroia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:

Postat 08 August 2007 - 03:58 PM

poti sa atasezi un borderou de recultare? sau unde il pot gasi? si pe mine ma intereseaza.
daca am facut decl. 010 cu impozit pe profit anual, asta inseamna ca impozitul o sa-l calculez la sfarsitul anului si o sa-l declar anual. si bilantul il fac fara sa calculez impozitul pe profit???

multumesc mult



#6 calisto

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 26 June 2008 - 03:28 PM

va rog am nevoie de un raport de productie pt un atelier de croitorie!

multumes!



#7 europolis

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:ialomita
  • Interests:muzica

Postat 05 January 2009 - 06:41 PM

Poate e tardiv raspunsul meu dar la recolta se intocmeste un bon de predare cu cantitatea obtinuta ori pretul de cost dar in spatele acestuia se afla fise tehnologice pentru fiecare cultura in parte care incep de la pregatirea terenului pentru cultura si se termina la recoltare (ma refer la BC pentru culturile respective) In baza Bonului de Predare inregistrezi productia la pretul de cost 345-711.
europolis






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL