Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
casa de marcat distincta pt. paine? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


casa de marcat distincta pt. paine?

3 replies to this topic

#1 maricica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 30 May 2006 - 09:16 AM

Am auzit un zvon cum ca ar fi obligatorie achizitionarea unei care de marcat distincte pt. vanzarea de paine. Stie cineva ceva despre asta?
Eu am un mic magazin alimentar in care vand si paine, dar nu mi-as permite sa dau banii pe inca o casa de marcat, pe langa cea pe care o am deja. Mai bine renunt sa vand paine.



#2 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 30 May 2006 - 12:09 PM

casa de marcat iti trebuie pentru tot magazinul nu pentru paine ,deoarece desfasori vanzare cu amanuntul , asa ca trebuie sa cumperi urgent

RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#3 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 30 May 2006 - 12:35 PM

se pare ca are deja una cumparata.



#4 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 31 May 2006 - 06:18 PM

Trebuie sa iei legatura cu firma care iti asigura service ptr casa de marcat si exista posibilitatea de programa casa si de a scoate bonuri si z zilnic pe articole distincte. ex/ paine. ciorapi, detergenti etc.

__________________________________________
A dori sa multumesti pe toata lumea este un efort inutil






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL