Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Monografie acordare salarii compensatorii - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Monografie acordare salarii compensatorii

1 reply to this topic

#1 Zuz

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:

Postat 08 June 2006 - 10:12 AM

Buna ziua
Care este monografia contabila in cazul acordarii de salarii compensatorii ( disponibilizari colective ) .
Multumesc anticipat .
Ioan



#2 Zuz

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:

Postat 08 June 2006 - 03:26 PM

Revin tot eu cu o modalitate ( cum am procedat ) :
4281XX = 5311 - plata salariilor compensatorii
671xx = 4281XX - inregistrarea cheltuielilor .
Va rog pareri - eu nu am gasit un alt cont de cheltuieli in care sa il incadrez ( avand in vedere ca nu le consider cheltuieli de exploatare ) .







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL