Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
URGENT - model invoice pentru export marfa - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

URGENT - model invoice pentru export marfa

5 replies to this topic

#1 ALINA BUBU

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 189 Postari:

Postat 08 June 2006 - 10:58 AM

As avea nevoie de un model de factura comerciala pentru export marfa(invoice) daca ma puteti ajuta nu stiu cum arata nu am lucrat cu export pana acum.
Am folosit butonul cautare dar nu am reusit sa descarc modelul.
Adresa mea de e-meil este alynabubu@yahoo.com
Multumesc frumos



#2 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 08 June 2006 - 12:27 PM

are excel-u cateva modele de invoice :wink:




#3 nicoletalaz

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 152 Postari:

Postat 08 June 2006 - 01:00 PM

Sper sa te ajute!

Fisiere atasate


nicol



#4 deea_trancu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 02 July 2009 - 05:32 PM

as avea si eu o rugaminte!
am nevoie de un invoice, nu de proforma.
ma poate ajuta careva?
merci
:sad:



#5 nopris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1575 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:A invata mai mult unii de la altii si a deveni mai priceputi si mai buni.

Postat 02 July 2009 - 07:56 PM

Daca iei o factura romaneasca si schibi (traduci) termenii romanesti in cei englezi obtii un "invoice". Sau ia proforma-invoice atasata mai sus de Nicoleta, sterge cuvantul "proforma" din textul ei si obtii o factura. Desi nu stiu f.bine engleza cred ca totusi in loc de TO: trebuie scris FROM: in stanga.

Aceasta postare a fost editata de nopris: 02 July 2009 - 07:58 PM

Drumul catre fericire nu se afla in a face ceea ce iti place, ci in a-ti place ceea ce trebuie sa faci! (Sai Baba)



#6 getw

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 Postari:
  • Location:iasi

Postat 03 July 2009 - 03:01 PM

Atasez doua modele in word so excel. Sper sa fie de folos

Fisiere atasate








Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL