Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Compartiment financiar-contabil - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Compartiment financiar-contabil

10 replies to this topic

Poll: Compartiment financiar-contabil

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#1 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 22 June 2006 - 04:19 PM

Cate persoane lucreaza in compartimentul financiar-contabil al firmei la care sunteti angajat?
Autor: ABC



#2 Ocsi

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 766 Postari:
  • Location:Oradea
  • Interests:Excursii, internet, filme S.F. etc.

Postat 22 June 2006 - 08:27 PM

Scriptic 2, faptic 1. :wink:

Cele scrise mai sus reprezinta doar o parere,
daca o iei de buna, o faci pe riscul tau.



#3 aNgelica pop

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 716 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BAIA MARE
  • Interests:temei legal

Postat 22 June 2006 - 08:40 PM

scriptic 1,faptic niciunul! :smt048
"o vorba BUNA ,nu costa!
un zambet ,nici atat!"



#4 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 June 2006 - 10:33 PM

1 bun la toate



#5 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 24 June 2006 - 07:35 AM

Peste 10 ... e firma mare ..... dar banuiesc ca stiti, daca nu.... sper sa nu aflati ce inseamna sa lucrezi intr-un colectiv de femei (crizate) :(
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#6 valeria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 210 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara
  • Interests:sa fim cat mai buni

Postat 24 June 2006 - 09:31 AM

scriptic 2, faptic 1 dar care face totul, inclusiv receptii, salarii si depunere declaratii pt.peste 20 de firme.



#7 roxanne_cmr

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 July 2006 - 02:44 AM

noi suntem 3, impartiti fiecare pe cate o bucata de contabilitate, insa la inchiderea de luna, eu si colega mea, gasim greseli care vin din partea celuilalt coleg de'al nostru, bogdanel (de exemplu, observ ca un furnizor are sold debitor... si incep sa ma gandesc daca nu cumva a fost facuta o plata a vreunei facturi care nu a ajuns la mine s-o inregistrez... sau daca nu cumva a gresit analiticul furnizorului, ceea ce se si intampla :smt021 si multe multe multe altele)... asa ca, suntem 3, dar avand in vedere ca noi 2 facem si treaba lui (el e mereu "indragostit"), votez cu 2 ](*,). faza cea mai nasoala este ca nu accepta sa-i spui "bogdane, ce-ai facut aici?" si ne apucam noi doua sa lingem toate hartiile sa vedem ce si cum, poate-poate s-o face lumina :smt022
I can resist everything except temptation...



#8 roxanne_cmr

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 July 2006 - 02:54 AM

aNgelica pop a spus:

scriptic 1,faptic niciunul! :smt048
si mai exista firma?! n-a falimentat? :smt104
I can resist everything except temptation...



#9 ca-ta

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 17 January 2008 - 09:21 PM

Din 16 persoane angajate la departamentul financiar-contabil 12 contabile coordonez telefonic si prin e-mail, (printre ele sunt si fete pe care nu le-am vazut niciodata). Asa se intampla cand muncesti la o firma care are puncte de lucru in mai multe judete. Din 8 ore de munca 4 vorbesc la telefon.



#10 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 30 April 2008 - 11:11 PM

Scriptic si faptic 1



#11 butelie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 188 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Slatina
  • Interests:timpul liber

Postat 30 April 2008 - 11:18 PM

La o firma doar eu , la alta firma aproape 20 , dar nu-i cunosc pe toti pentru ca sunt raspanditi prin tara , la alta firma 3 dar lucrez doar eu ( fara contract :pullhair: ) si la alta firma 6 si cu mine ar fi sapte daca as semna contractul !
La ultima firma o sa mai angajeze doua persoane ca sa faca vechime ! :P






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL