Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
bafta multa !!! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


bafta multa !!!

21 replies to this topic

#1 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 June 2006 - 10:08 PM

dragilor care sustineti examene, va doresc din suflet mult succes, sa va concentrati excelent, sa aveti o inspiratie de exceptie si mare incredere in voi !!

faceti-i praf !! :lol: :lol: va tin pumnii stransi !!

[size=18]MULTA BAFTA :wink:



#2 nicole_chriss.idea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 27 June 2006 - 10:26 PM

Multumim de incurajari.




#3 tat.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 82 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 27 June 2006 - 10:41 PM

multumim de incurajari si urari,daca vom avea inspiratie de zile mari si ceva incredere in noi ,eu zic ca va fi bine :D :D :D



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2006 - 12:03 AM

tat. a spus:

....daca vom avea inspiratie de zile mari si ceva incredere in noi ,eu zic ca va fi bine :D :D :D
asa va vreau ! :D



#5 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 28 June 2006 - 09:23 AM

Succes si nu va lasati coplesiti de emotii!



#6 Julyana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2006 - 09:35 AM

Multumim pentru incurajari. Mie una mi-e cam frica, dar sper ca va fi bine.
Pentru cei ce vin sambata si duminica....bafta!!!



#7 dogy

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 100 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 28 June 2006 - 10:25 AM

Sa fie!
Eu am dat in extrema cealalta: nu mai imi pasa daca nu iau examenul.......il iau-nu il iau, nu o sa fie un capat de tara mai ales ca examenul nu este obligatoriu...
Oricum eu nu ma mai pot concentra de la inceputul saptamanii, desi mi-am luat concediu sa invat...plus ca am ajuns sa ma cert cu cei din jurul meu fara un motiv intemeiat.... :roll:



#8 QardnA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 117 Postari:
  • Location:Galati

Postat 28 June 2006 - 10:30 AM

Ced ca toti suntem deja in situatia asta... Si mie mi se intampla: ideeile ordonate de saptamana trecuta in minte...s-au "varzuit" :)
Dar depinde de noi sa rezistam si sa gandim pozitiv... Cei din jur e pacat sa te certi cu ei... ei sunt cei cu adevarat apropiati tie... mai bine cearta-te cu vreo precupeatza :)

Bafta multa ! Va tin pumnii la toti!



#9 mirela 13

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 298 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2006 - 10:31 AM

si eu m-am stresat tare la inceputul saptamanii, acum mi-am mai revenit, ma concentrez, dar mai greu, nu mai am eficienta, citesc o grila de 3-4 ori ca sa raspund...
dar nu ma las...trag speranta...

Asa ca...mai mobilizeaza-te putin, mai sunt 3 zile, nu mai e un sacrificiu asa mare, fata de ce am facut pana acum...
Curaj si speranta...conteaza f. mult moralul...gandeste pozitiv...



#10 danielacelesta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 49 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:LITERATURA

Postat 28 June 2006 - 11:57 AM

Dragi colegi de forum si profesie,

Cu totii suntem speriati,stresati si mergem la examenul din week-end cu sufletul la gura.Eu zic asa:hai sa mai tragem un picut zilele astea cu invatatul si sa mergem la examen cu fruntea sus.Cred ca avem de ce.In primul rand ,nu trebuie sa dam la o parte experienta practica de la servici care poate fi cea mai valoroasa sursa de cunostinte.
Si mai vreau sa spun ceva.Sunt bucuroasa ca pregatindu-ma ptr examen am intrat pe forum si am intalnit oameni asa draguti ca voi.
Va doresc succes tuturor.
DANIELA CELESTA



#11 miky_frunza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 58 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 28 June 2006 - 03:08 PM

Acum stim cand...unde...si ce se va da...in mare...
Nu ne ramane dect sa speram ca vom lua cu totzii...si o sa ne vedem la cursuri...
Multa bafta la toata lumea...
Si eu ma chinui sa ma concentrez...dar nu prea imi iese...asha ca sper ca cei 5 ani de munca in acest domeniu sa ma ajute...oricum mie personal mi se pare imposibil sa invat tot ce ar trebui invatat...iar acum nu ne ramane decat sa mai ingrasam putzin...purcelu'...
Hai inca odata BAFTA !!!!!1
Unde-s multi...puterea creste...



#12 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 28 June 2006 - 03:37 PM

Sa aveti bafta si sa nu aveti emotii ca nu e cazul :smt023
Si cu toate ca-mi port/ Cu destul stoicism/ Soarta mea de granit/ Cateodata ma pomenesc urland:
Circulati numai pe partea carosabila
A sufletului meu,
Barbarilor! (M.S)



#13 veroniki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:
  • Location:arad
  • Interests:bucuria, excursii conrta...

Postat 30 June 2006 - 02:23 PM

Bafta multa, tuturor
Cu adevarat nu e un capat de tara nici daca-l luam nici daca nu-l
luam, sa fie pt fiecare ce e de folos.
Multumim Mirela pt ca ai cautat si postat raspunsuri
veroniki



#14 Bercaru Florentina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:Focsani

Postat 30 June 2006 - 08:18 PM

Transmit tuturor colegilor mei de suferinta, care, din cate am vazut, sunt destul de multi, MULTA BAFTA si sa dea Domnul ca incepand de duminica sa postam pe acest forum numai mesaje pline de bucurie. De asemeni, vreau sa le multumesc celor care s-au straduit sa ii ajute si pe altii, printre acesti "altii" numarandu-ma si eu.



#15 nicole_chriss.idea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 30 June 2006 - 09:02 PM

Multumiri tuturor celor care au avut amabilitatea de a- i lasa si pe altii sa beneficieze de"materialele de studiu" pe care au reusit sa le adune. Multumiri tuturor celor care au avut amabilitatea de a-si impartasi opiniile si cunostintele pe acest forum. Multumiri tuturor pt. "spiritul de echipa"de care au dat parte.
Multa bafta tuturor. Multa inspiratie si putere de concentrare.



#16 puiut8248

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:GALATI

Postat 30 June 2006 - 09:34 PM

Bafta multa, in zilele care vor urma;vom trece cu bine, nu trebuie decat sa avem incredere in noi!PS:Poate, in cele din urma, toata "bulverseala cu 50-50", n-a fost decat sa agite apele, si poate ca a fost bine, ptr. ca in general cand sti ca se vor schimba anumite reguli incerci in disperare sa asimilezi "lacunele";
Bafta voua, celor multi ........... :wink:



#17 militaru liliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 58 Postari:

Postat 30 June 2006 - 10:22 PM

BAFTA MULTA COPII SUNTETI MESERIASI SI O SA REUSITI CU TOTII NOI CEI DE VARSTA DOUA VA TINEM PUMNII INVINGATORILOR BAFTA



#18 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 01 July 2006 - 11:04 AM

Bafta multa!
Asteptam vesti de la voi sa nespuneti cum a fost examenul!!!!!!!!!!
Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.



#19 mihaela_vasilect

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 01 July 2006 - 01:33 PM

nu numai ca au fost 50-50 dar am constatat nu fara surprindere ca la conta si fiscalitate au fost 50% din carte iar 50% din altele....
sa speram ca maine vom avea o zi mai buna
succes tuturor!



#20 LauraK

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 01 July 2006 - 02:03 PM

La contabilitate am gasit studiile de caz in carte, si majoritatea grilelor au fost din carte, dar la fiscalitate majoritatea au fost din "fiscalitate"-cunostinte generale...nemaivorbind de studiile de caz, din 3, 1 era din carte.
Daca la aceste materii a fost asa, cum va fi maine? :roll:
Sper ca voi sa fi stiut mai mult!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL