Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Va rog sa-mi spune-ti daca am dreptul sa fac salariile ... - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Va rog sa-mi spune-ti daca am dreptul sa fac salariile ...

2 replies to this topic

#1 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 15 April 2004 - 10:25 AM

Va rog sa-mi spune-ti daca am dreptul sa fac salariile la angajatii unei firme daca nu am facut un curs de specializare.Mentonez ca,cartile de munca sunt tinute de Dir.muncii



#2 Tatiana Topan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 162 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Contabilitate , fiscalitate

Postat 23 April 2004 - 02:10 PM

E ceva aici ce nu inteleg :"Va rog sa-mi spune-ti daca am dreptul sa fac salariile la angajatii unei firme daca nu am facut un curs de specializare.Mentonez ca,cartile de munca sunt tinute de Dir.muncii"
Adica sa faceti statul de salarii? daca da si sunteti contabila , se poate . Dar daca vreti sa aveti contact cu camera de munca , si nu sunteti inspector pe resurse umane , nu o sa aveti succes .




#3 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 04 May 2004 - 03:54 PM

Puteti sa intocmiti statul de salarii si fara sa fiti contabil. Numai ca nu aveti dreptul sa semnati la intocmit. Va semna directorul, administratorul sau orice alta persoana cu raspundere in firma respectiva. Sau chiar un contabil, economist.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL