Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
fisa postului - CERERI - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 24

Salt la continut


fisa postului - CERERI

568 replies to this topic

#461 apostolaurelia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 07 April 2008 - 07:58 AM

buna ziua ! ma poate ajuta cineva cu un model ptr. fisa postului la : tractorist, inginer horticol,lucrator agricol si paznic.
va multumesc



#462 teoden

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:pitesti

Postat 08 April 2008 - 06:10 PM

ma puti ajuta si pe mine cu modele de fise de post pt:
director de program, instalator instalatii tehnico-sanitare si gaze, director tehnic, femeie de serviciu, presedinte (asociatie),va multumesc!
si pe email daca se poate denisavelea@accrp.ro




#463 ginnieginnie

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 12 April 2008 - 10:00 PM

va rog mult sa postati, daca aveti cumva, fise de post pentru:

- manager hotel
- concierge
- camerista
- guvernanta

am nevoie pentru un proiect:)
multumesc mult.



#464 Vutaneasa

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 13 April 2008 - 07:32 AM

Buna ziua. Eu sunt la facultatea de psihologie, asadar am un nou curs "Psihologia Muncii". As avea nevoie de ajutor, e foarte important. Vi-as fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta cu fisa postului pentru operatori calculatoare. Multumesc :pullhair:



#465 micu ana-maria

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 13 April 2008 - 11:58 PM

ma poate ajuta cineva pana marti cu o fisa a postului pt inginer agronom? multumesc anticipat

ana_micu83@yahoo.com



#466 ginnieginnie

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 14 April 2008 - 11:53 AM

totusi fisa postului pentru guvernanta intr-un hotel nu am gasit-o :frusty: :lostit (13):
va rog, daca are cineva....am nevoie urgent :pullhair:

o zi faina

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 02 May 2008 - 04:07 PM




#467 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 14 April 2008 - 01:18 PM

Vezi postareaRuxy B, la Apr 4 2008, 12:46 PM, a spus:

Buna ziua!
Am si eu o rugaminte. Ma poate ajuta cineva cu fisa postului ptr manager de proiect si asistent manager?
Va multumesc anticipat
ti-am pus fisele postului ptr asistent manager si manager de proiect in topicul cu fisa postului - modele

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 14 April 2008 - 01:22 PM




#468 oana_petrescu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 17 April 2008 - 02:26 PM

Buna ziua!
Am rugamintea sa ma ajutati cu un model de fisa a postului pentru Inginer Mecanic. Este vorba de o persoana care se ocupa de intretinrea utilajelor dintr-o fabrica de preparate din carne. Aceasta persoana face de asemenea instructajul angajatilor care utilizeaza aparatura din dotare.
Va multumesc anticipat.



#469 gabrielp

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 17 April 2008 - 02:57 PM

Cine ar putea sa ma ajute cu o fisa de post pt cineva care se ocupa de monitorizare mijl fixe si ob de inventar si eventual cine ar trebui sa se ocupe de aceasta activitate?Multumesc anticipat!



#470 andreea_b22

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 20 April 2008 - 02:01 AM

cine ma poate ajuta cu niste modele de fise de post...pt concierge si guvernanta hotel?am nevoie pentru un proiect la facultate...si am cautat peste tot..si nu am gasit...adresa mea de mail este andreutza_b22@yahoo.com. :pullhair:



#471 lupa leonard

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 23 April 2008 - 11:12 PM

Buna ziua,

Am si eu nevoie va rog de fisa postului pentru:
-Director General Executiv
-Director General Adjunct
-Asistent Manager
-Contabil
-Sef serviciu asigurari
-Inspector asigurari
-Operator calculator

lupa_leonard@yahoo.com

Va multumesc



#472 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 24 April 2008 - 08:14 AM

unele le gasesti aici pe forum, numai sa cauti



#473 Venus.Venus

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 03 May 2008 - 11:18 AM

Buna!
Am nevoie si eu de fise de post: tractorist, drujbist, tamplar. Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult!
venusz.venusz@yahoo.com :thumbup:



#474 VIVOclaus

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 07 May 2008 - 08:43 AM

Am si eu nevoie de un model FISA POST INSPECTOR PROTECTIA MUNCII și Manager Calitate ! adresa energy_claus@yahoo.com
Multumesc!



#475 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 07 May 2008 - 03:12 PM

ti-am pus la FISA POSTULUI - modele, fisa ptr inginer protectia muncii... ptr inspiratie



#476 julia-a

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 May 2008 - 02:49 PM

Va rog frumos , ma poate ajuta cineva cu fisa postului de director departament de incoming. :thumbup:



#477 rodiceli

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 13 May 2008 - 09:15 AM

DORESC O FISA A POSTULUI PENTRU MESERIA DE MONTATOR GIPS CARTON. VA MULTUMESC. VA ROG SA IMI TIMITETI O FISA DE POST PENTRU ACEASTA MESERIE LA ADRESA DE EMAIL banu_rodica73@yahoo.com



#478 PERLLETTE

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 13 May 2008 - 04:01 PM

Salutare !... ma ajuta si pe mine cineva cu fisa postului pentru curier ....va rog sa imi trimite-ti pe adresa iulia@bekostar.com.
multumesc anticipat !



#479 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 May 2008 - 05:33 PM

MIKY are dreptate !!!! iti multumesc frumos pt. sprijin, draga MIKY !! :smile: multumesc mult si pt. fise :sad:

mai fratilor, dati-o-n palarie de treaba :pullhair: , chiar asa de greu e sa postati cererile la "cereri.. " ???
sa dea naiba, am mutat zeci de mesaje cu cereri fise postate aici, la "modele fise ..."
.. si mai avem pretentia ca suntem profesionisti cand o conditie principala a acestui statut e ordinea in minte si in actiuni, rigurozitatea, disciplina !!
apoi, daca nici sa postam cererile la cereri nu suntem in stare, atunci ... mai bine sa ne facem artisti, nu contabili / inspectori de personal.
mai mare rusinea, zau asa !!

ar trebui sa va sterg mesajele tuturor celor care postati aiurea :thumbup: of-of-of !!

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 19 May 2008 - 01:01 PM




#480 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 19 May 2008 - 03:14 PM

Vezi postareaPERLLETTE, la May 13 2008, 05:01 PM, a spus:

Salutare !... ma ajuta si pe mine cineva cu fisa postului pentru curier ....va rog sa imi trimite-ti pe adresa iulia@bekostar.com.
multumesc anticipat !
am postat un model de fisa a postului ptr curier, la FISA POSTULUI - MODELE.
sper sa te ajute!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL