Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Multumiri moderatorilor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Multumiri moderatorilor

23 replies to this topic

#1 laura_c

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 12 July 2006 - 10:38 AM

Felicitari si multumiri moderatorilor si administratorului pt noua organizare a forumului.
Tot respectul pt munca dv, mai ales ca tot ce se face aici e in mod voluntar si va rupeti ceva timp liber, care si asa cred ca e destul de limitat.



#2 clara10

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:PLOIESTI

Postat 13 July 2006 - 09:12 PM

Felictari pentru tot ceea ce a-ti realizat, este mult mai organizat forumul .
Toata admiratia pentru profesionisti..va multumesc pentru munca pe care o depune-ti




#3 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 13 July 2006 - 10:02 PM

:shock: domne... multumim, dar despre ce e vorba ?



#4 ctanela

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 Postari:
  • Location:constanta

Postat 14 July 2006 - 05:15 PM

Lasa modestia, meriti aceste felicitari. :wink:



#5 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 05 August 2006 - 08:55 PM

Eu as fi inchis acest topic ca suna penibil.... :blush:
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#6 DR

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 639 Postari:
  • Gender:Female

Postat 05 August 2006 - 10:04 PM

LUCK33RO de ce crezi ca suna penibil....!....argumente....



#7 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 06 August 2006 - 01:06 AM

Vezi postareactanela, la Jul 14 2006, 06:15 PM, a spus:

Lasa modestia, meriti aceste felicitari. :wink:
daca e vorba despre modele declarati & shit , mare lucru nu am facut, le-am aranjat in principal sa le gasesc eu mai repede , poate imi vor trebuy intr-o zi :rolleyes:



#8 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 August 2006 - 11:54 AM

Mesaj Personal
Lili Pet Multumesc, Ieri, 10:43 PM


Nou


Grup: Members
Postări: 0
Membrul Nr.: 103,301
inscris: 22-July 05



Buna Otilia,

Nu stiam cui sa multumesc asa ca te-am ales pe tine.
Sper sa postezi mesajul pentru ca se adreseaza tuturor celor care au adus aportul la acest site. Sunt un utilizator care se bucura ca existati.
Va multumesc tuturor.

Liliana


--------------------

Lili



#9 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 22 August 2006 - 06:12 PM

Vezi postarearamona_demeter, la Aug 5 2006, 11:04 PM, a spus:

LUCK33RO de ce crezi ca suna penibil....!....argumente....
Pai in primul rand este postat in topicul Sugestii-Reclamatii ... :D ....pe urma suna a "multumiri din inima partidului" :P
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#10 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 23 August 2006 - 12:21 PM

Si eu multumesc celor care sunt alaturi de noi.
Si trebuie sa mai stiti ca sunt foarte multi impotriva noastra.
:)
conta_ro



#11 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 23 August 2006 - 12:29 PM

cine, ca mergem peste ei :ph34r: :ninja:



#12 ovidiu_adrian79

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:VASLUI

Postat 23 August 2006 - 01:26 PM

chiar asa, cine este impotriva noastra? :067: :067: :067:



#13 marina gheorghe

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:sibiu

Postat 23 August 2006 - 01:41 PM

Vezi postareaconta_ro, la Aug 23 2006, 01:21 PM, a spus:

Si eu multumesc celor care sunt alaturi de noi.
Si trebuie sa mai stiti ca sunt foarte multi impotriva noastra.
:)
Intreb si eu cu umilinta :A NOASTRA SAU A VOASTRA?



#14 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 23 August 2006 - 03:55 PM

E vorba de agenturili straine si poporu roman batut de soarta ...cred :lol:
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#15 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 24 August 2006 - 09:31 AM

Vezi postareaovidiu_adrian79, la Aug 23 2006, 02:26 PM, a spus:

chiar asa, cine este impotriva noastra? :067: :067: :067:


si a noastra si a voastra
conta_ro



#16 marina gheorghe

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:sibiu

Postat 24 August 2006 - 01:39 PM

Vezi postareaconta_ro, la Aug 23 2006, 01:21 PM, a spus:

Si eu multumesc celor care sunt alaturi de noi.
Si trebuie sa mai stiti ca sunt foarte multi impotriva noastra.
:)
Te rog nominalizeaza cel putin doi din cei "FOARTE MULTI IMPOTRIVA NOASTRA" si o sa-l delegam pe Septimiu,acest Peter Pan al Forumului 100% contabilitate ,sa mearga peste ei! :ninja: B)



#17 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 24 August 2006 - 02:39 PM

tareeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



#18 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 25 August 2006 - 06:52 AM

Eu vreau sa fiu Bruce Willis al forumului ...si ma duc sa-l ajut pe Peter ...Die Hard de nerabdare ... :027:
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#19 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 28 February 2007 - 06:08 PM

-am peste doi ani de cand sant inregitrata la acest forum
si pot sa recunosc ca daca nu as fii, mi-ar fii greu sa gasesc pe cineva care sa imi dea sfaturi in ceea ce priveste contabilitatea, fiscalitatea, iar la restul nu ma mai gandesc, este deja prea mult pt noi contabilii.
-ne ajutam intre noi ,pe forum , e-mail, telefon,messenger.
-putem sa fim mai intelegatori cu cei ce nu stiu , am vazut cazuri cand se spune cauta , este greu daca nu nimeresti cuvantul , sa ne intelegem pt ca ne asteapta un an greu.

-sa nu ne facem de ras , de ce, noi santem cei care le dam clasa la altii cand vorbesc de legi pe care nu le stiu, cand stabilim impozitul pe profit, cand facem grad de indatorare si celelalte.

-sper sa plecam cu dreptul in 2007 desi pe mine m-au dezamagit legile nesigure pe ele.

o admiratoare a forumului
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#20 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 01 March 2007 - 03:02 PM

Vezi postareaSERBAN MARIANA, la Feb 28 2007, 06:08 PM, a spus:

........... am vazut cazuri cand se spune cauta , este greu daca nu nimeresti cuvantul ,

"cauta" este solutia cea mai buna de cele mai multe ori, ca sa nu mai zic ca este semnul de elementar respect fata de toti cei de pe forum, in special fata de administratia forumului - care va gestioneaza mesajele.
mi se pare inadmisibil ca, dupa mai bine de 2 ani, inca se deschid topicuri cu intrebari despre existenta plafonului de casa........ si nu e singurul ex.
aceste situatii repetate duc la incarcarea nejustificata a forumului, iar cei ce sufera din cauza asta sunteti tot voi... voi cei care dati o cautare si va pot aparea 20 de topicuri din care 10 au aceeasi intrebare si acelasi raspuns, numai ca nu poti sti asta de la inceput si-ti pierzi o multime de vreme deschizandu-le si citindu-le. NU este corect fata de voi, nu-i asa ?
tocmai ca sa limitam efectele unei supraincarcari datorata deschiderii de noi topicuri pe teme discutate deja (chiar de mai multe ori), va trimitem la "cautare" !!! daca e o problema sa "nimeresti cuvantul", atunci sa ma iertati, dar problema e in alta parte !!!

haideti sa fim sinceri, cautatul nu se face in principal din comoditate si din gresita impresie ca cineva este dator sa raspunda indiferent ce intrebare si a cata oara se pune ! din pacate, chiar se mai gasesc "binevoitori" din astia care, prin atitudinea lor (dand curs unor astfel de topicuri), fac forumului mai mult rau decat bine, dar ce mai conteaza, nu-i asa ?
se uita frecvent ca aceste informatii sunt gratuite fiindca multi dintre noi daruim din timpul si energia noastra, ca aici se ofera un ajutor colegial dezinteresat si ca toate astea trebuie respectate. un elementar bun simt este cel care ne arata acest lucru, dar cum respectul a devenit floare rara... de ce oare ?? pai, mai ales fiindca noi permitem asta !!!!!!

Mariana draga :lostit (13): , proverbul "si cu buzele unse si cu slanina-n pod" (ca sa nu zic varianta cu sufletul in rai) e f. actual p-aici ... eu zic ca daca se pune la dispozitie GRATUIT o baza de date ca cea de pe forumul conta.ro, baza construita si intretinuta cu mult efort, atunci ar trebui TOTI sa avem macar decenta de a o folosi cu grija, in respect atat fata de cei care au muncit si inca muncesc serios sa o dezvolte si sa o intretina, cat si fata de cei ce doresc sa o foloseasca, in continuare, in conditii civilizate si carora li se fura acest drept !!
e simplu sa spui "sa fim mai intelegatori ", dar vine intrebarea "fata de cine?? " sa fim intelegatori fata de cei care ne fac rau prin lipsa totala de respect pe care o manifesta fata de noi ?? nu prea cred ca e normal, iar constructiv - absolut deloc !!!

una peste alta, fiecare cand s-a inscris pe forum a acceptat sa se supuna regulamentului. in acest regulament e si partea cu cautatul. cine nu respecta regulamentul cu buna stiinta, inseamna ca s-a inregistrat ca un mincinos, ca isi bate joc de noi toti prin aceasta inselatorie. suntem o comunitate online care am acceptat anumite reguli de convietuire. pai una "zicem" cand dam "I agree" si alta facem... ???

dragilor, incalcarea regulamentului e ca o intelegere in care se bate palma prin "I agree", apoi partenerii te inseala; va place asa ceva ?? mie - categoric NU !! motiv pt. care voi trimite la cautare si voi inchide topicuri pana se va intelege ca "I agree" e un angajament ce trebuie respectat !!!

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 06 July 2007 - 02:37 PM







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL