Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
debitori diversi neincasati - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


debitori diversi neincasati

4 replies to this topic

#1 raluca_gery

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Muzica, Dans, Cosmetica

Postat 12 July 2006 - 12:26 PM

Este corecta inregistrarea 658-461 pt debitori diversi neicasabili (avem o decizia conducerii cum ca banii nu se vor mai recupera)

Multumesc.



#2 ggf

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 397 Postari:

Postat 12 July 2006 - 01:18 PM

O decizie a conducerii ? :?:
Care-i vechimea respectivelor debite ?




#3 raluca_gery

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Muzica, Dans, Cosmetica

Postat 12 July 2006 - 06:39 PM

Mai vechi de 3 ani. Nu se mai pot lua masuri pentru recuperarea debitelor din aceasta cauza s-a luat decizia de a le considera pierdere pt firma.



#4 ggf

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 397 Postari:

Postat 13 July 2006 - 08:14 AM

Daca sunt mai vechi de 3 ani , e ok .



#5 Guest_stanescuema_*

  • Guests

Postat 30 October 2006 - 12:00 PM

ce demersuri ati facut pt recuperare?
unde ne adresam prima data?
am si eu o sit asemanatoare dar cu vechime de 6 luni
merg la judecatorie?

va multumesc






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL