Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
MARI CONTRIBUABILI - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


MARI CONTRIBUABILI

3 replies to this topic

#1 NADGOB

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 17 July 2006 - 08:19 AM

Am fost anuntat ca soc. noastra datorita C.A. foarte mare a fost trecuta la mari contribuabili. Daca poate cineva sa ma ajute, sa-mi spuna ce presupune aceasta sau care este diferenta ca si declaratii ce se depun.
Mentionez ca cei de la administratia de sector nu mi-au dat nici o informatie motivand ca nu stiu. Multumesc!



#2 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 17 July 2006 - 08:52 AM

amanunte in MO 570/30.062006 (Ordinul MF 1074/26.06.2006),vezi si pagina de internet ANAF




#3 NADGOB

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 17 July 2006 - 09:01 AM

Multumesc frumos! lilianarodica



#4 vio.a

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 57 Postari:

Postat 17 July 2006 - 11:03 AM

conturile in care trebuie sa platesti obligatiile la stat sunt altele, sunt cele de la DTCPMB
declaratiile se pot trimite si pe internet, nu mai trebuie sa stai la cozi, dar pentru asta trebuie sa te inregistrezi vezi la www.formularunic.e-guvernare.ro
la bilant selectezi mari contribuabili, vezi ca ai cod separat
si cam atat cred.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL