Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
IESIRE DIN CIC - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


IESIRE DIN CIC

1 reply to this topic

#1 XENIAMARIA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 46 Postari:

Postat 18 July 2006 - 08:02 AM

Am o intrebare de fapt vreau sa ma asigur de un lucru: CIC-ul inceteaza in ziua urmatoare celei in care copilul a implinit 2 ani deci daca, copilul are 2 ani pe data de 5 reluarea contractului de munca se face pe data de 6? Trebuie anuntat acest lucru la ITM? Cum se procedeaza cu primaria care plateste indemnizatia de ingijire copil? Multumesc anticipat



#2 mihavesa

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1623 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 July 2006 - 08:09 AM

XENIAMARIA a spus:

Am o intrebare de fapt vreau sa ma asigur de un lucru: CIC-ul inceteaza in ziua urmatoare celei in care copilul a implinit 2 ani deci daca, copilul are 2 ani pe data de 5 reluarea contractului de munca se face pe data de 6? Trebuie anuntat acest lucru la ITM? Cum se procedeaza cu primaria care plateste indemnizatia de ingijire copil? Multumesc anticipat

cu primaria nu stiu cum se procedeaza, probabil ca faci o cerere ceva de incetare.
da, te poti angaja cu data de 6 si din cate stiu trebuie sa faci tu la firma o cerere ca ai revenit din cic. Presupun ca o data cu primul stat se duce o copie dupa cererea respectiva







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL