Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lumeeeee, ia sa vezi si sa nu crezi ! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


lumeeeee, ia sa vezi si sa nu crezi !

40 replies to this topic

#41 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 July 2006 - 05:06 PM

din pacate, cred ca am facut o manevra gresita si am sters chestionarul fiindca a disparut de tot. inca nu sunt familiarizata cu acest tip nou de forum, imi cer sincer scuze, offf...

e a doua oara cand se intampla, o data s-a pierdut la preluare, o data pe noul forum fiindca probabil am facut ceva gresit sau nu am facut tot ce trebuia si s-a sters.

voturile vechi erau 13 , nu se stie care, cum
voturile noi erau 18, scor 9-9

scor final ??? habar n-am !! din pacate, softurile nu permit recuperarea lor. recunosc ca imi pare tare rau pt. asta, dar n-am ce face...

ce mi se pare, insa, f. important e ca, in cel mai rau caz posibil, cei care au raspuns "da" sunt intr-o proportie cel putin f. apropiata de cea a celor care au raspuns "nu". in cazul fericit pt. mine si cei ca mine, noi suntem chiar mai multi. :rolleyes: oare ?
oricum ar fi, aceste proportii arata ca totusi sunt inacceptabile link-urile de genul celui aflat la pagina personala a lui luck. daca erau doar 2-3 voturi "da" vreo 20 "nu" poate mai ziceam ca suntem noi exagerati, dar asa...
de acest fapt trebuie sa tina cont adminii cand accepta ca de pe conta.ro sa se acceseze paginile personale cu orice fel de continut ! exista chiar si o lege care ne protejeaza si ar trebui sa fim respectati astfel incat ea sa se aplice fara atatea dezbateri.

va multumesc tuturor pt. implicare, multumesc din suflet celor care m-au sustinut in acest demers spre decenta.

sper ca efortul nostru sa nu ramana fara raspuns si sa fi reusit sa readucem in prim-plan valori prea uitate, dar atat importante ale vietii noastre fiindca asa cum e locul in care vietuim, asa suntem/devenim si noi ! asadar, cu cat locul e mai curat, cu atat mai curati suntem/ devenim si noi.

s-auzim de bine.

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 28 July 2006 - 05:14 PM







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL