Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ciel salarii - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ciel salarii

3 replies to this topic

#1 green_eyes

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 08 August 2006 - 04:37 PM

am si eu nevoie de ajutor...in ciel salarii daca ai angajati cu norma fractionata pentru acesti nu iti calculeaza comisionul pentru camera de munca?



#2 johny

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 01 September 2006 - 10:04 PM

Vezi postareagreen_eyes, la Aug 8 2006, 05:37 PM, a spus:

am si eu nevoie de ajutor...in ciel salarii daca ai angajati cu norma fractionata pentru acesti nu iti calculeaza comisionul pentru camera de munca?
in noua versiune 2.6.0 am intampinat o mica problema cu acest comision...la ITM
astfel cand faceam declaratiile la cas am introdus atat salariatii cu norma intreaga ..cat si pe cei cu norma fractionata..(totul a mers k).Dar cand am ajuns la itm..mi s-au respins declaratiile(ei aveau nu stiu ce program ce vedea numai procentul de 0,75)..asa ca m-am intors inapoi la calculator..si pe toti cei care erau la norma fractionata ..i-am trecut la norma intreaga...
o fi programul de la itm mai prost calitativ...dar si ciel salarii are multe bug-uri




#3 jani

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Location:arad
  • Interests:legislatie,alte subiecte

Postat 30 October 2006 - 02:09 PM

Buna, am si eu 2 intrebari daca ma poate ajuta cineva dintre cei care folosesc Ciel Salarii si anume:
1)de ce la calcul sal tarifar imi rotunjeste(ex sal baza 1400 ore lucrate 160 imi da in loc de 8.75 doar 8
2) de ce trece la toti angajatii deducere 250

Va multumesc aticipat pt raspuns si sper sa ma ajutati cit mai curind



#4 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 30 October 2006 - 03:08 PM

De ce nu incerci sa contactezi pe cineva de la Ciel, asta in cazul cand ai program cu licenta .






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL