Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
editare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


editare

3 replies to this topic

#1 green_eyes

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 13 September 2006 - 04:15 PM

am si eu o nelamurire...chiar nu poti sa editezi ceea ce ai scris?? am cautat si credeti-ma ca nu am gasit nici un buton pe care sa scrie EDIT...
am grestit ceva la un topic descis de mine azi la modele fise de post si nu pot sa modific...
PLEASE HELP!!!



#2 green_eyes

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 15 September 2006 - 10:39 AM

multumesc moderatorilor pentru raspuns!




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 September 2006 - 12:58 PM

timpul de editare este de 10 min. de la postare. dupa expirarea acestui interval, userii nu-si mai pot edita mesajele. s-a luat aceasta masura pt. a preveni situatiile anterioare, cand 2 useri si-au editat semnificativ mesajele (in sensul ca le-au dat alte semnificatii) sau chiar le-au sters complet continutul.

ti-a trecut supararea, nu-i asa :P :D ? hai - scuza-ne si tu ca nu a fost nimic personal :058: si mie mi s-a intamplat sa nu mi se raspunda ... de ex., aici : :D http://www.conta.ro/forum/index.php?showto...amp;#entry96610

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 18 September 2006 - 01:32 PM




#4 green_eyes

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 23 September 2006 - 01:18 PM

OK, am inteles. Nu m-am suparat :P






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL