Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Petrescu - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Petrescu

8 replies to this topic

#1 anamaria_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 21 September 2006 - 02:50 PM

buna ziua!!
foloseste cineva programul de contabilitate Petrescu? am si eu ceva probleme si as vrea sa vb cu cineva care il foloseste.eu lucrez de curand in el :mellow:
va multumesc!!



#2 Raisa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 99 Postari:
  • Location:Craiova
  • Interests:multe

Postat 27 September 2006 - 12:09 PM

Intreaba si ti se va raspunde.
O zi buna,

Sa dormim noaptea linistiti!!



#3 adidagger

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Male

Postat 15 November 2007 - 03:50 PM

EU l-as dori! Stie cineva eventual de unde poate fi cumparat, vreu site ceva?cine se ocupa de distribuirea lui, ce firma are licenta?eventual in zona Oltenia ori in Dolj, ori in Romania? :)
Multumesc.



#4 ecodata

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 20 June 2008 - 09:40 PM

Vezi postareaadidagger, la Nov 15 2007, 04:50 PM, a spus:

EU l-as dori! Stie cineva eventual de unde poate fi cumparat, vreu site ceva?cine se ocupa de distribuirea lui, ce firma are licenta?eventual in zona Oltenia ori in Dolj, ori in Romania? :)
Multumesc.

Omnidata , Craiova ,str constantin leca



#5 CORINA39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 79 Postari:

Postat 21 June 2008 - 09:50 PM

lucrez in acest program din 1997,e super bun,au si conta,gestiune,salarii,,,pt bucuresti au reprezentat,,,contra cost actualizarile,,,licenta se elibereaza si fct,numai ca costurile cam sint >



#6 anan

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 20 October 2008 - 12:04 PM

sunt proaspat utilizator de petrescu si am o problema legata de preluarea datelor. Mai exact , lucrez in luna oct dar am facut unele inregistrari in septembrie dupa ce am deschis luna oct.
Nu-mi iese deloc preluarea datelor din sept in oct.
Cum fac: salvez pe discheta ambele luni apoi vin in oct si restaurez datele din sept, de pe discheta, dupa care merg pe prel date. Aici imi apare mesajul:luna precedenta difera de luna in curs?
Ce nu fac bine??



#7 n_lili

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 23 October 2008 - 01:20 PM

Vezi postareaanan, la Oct 20 2008, 01:04 PM, a spus:

sunt proaspat utilizator de petrescu si am o problema legata de preluarea datelor. Mai exact , lucrez in luna oct dar am facut unele inregistrari in septembrie dupa ce am deschis luna oct.
Nu-mi iese deloc preluarea datelor din sept in oct.
Cum fac: salvez pe discheta ambele luni apoi vin in oct si restaurez datele din sept, de pe discheta, dupa care merg pe prel date. Aici imi apare mesajul:luna precedenta difera de luna in curs?
Ce nu fac bine??

Salvezi septembrie pe discheta si in octombrie intervii pe modificare solduri initiale, peiei soldurile de la sfarsitul lunii septembrie modificate

Aceasta postare a fost editata de n_lili: 23 October 2008 - 01:22 PM




#8 isa_bella

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:

Postat 23 October 2008 - 02:20 PM

Vezi postareaanan, la Oct 20 2008, 01:04 PM, a spus:

sunt proaspat utilizator de petrescu si am o problema legata de preluarea datelor. Mai exact , lucrez in luna oct dar am facut unele inregistrari in septembrie dupa ce am deschis luna oct.
Nu-mi iese deloc preluarea datelor din sept in oct.
Cum fac: salvez pe discheta ambele luni apoi vin in oct si restaurez datele din sept, de pe discheta, dupa care merg pe prel date. Aici imi apare mesajul:luna precedenta difera de luna in curs?
Ce nu fac bine??
ai inchis septembrie, te duci si salvezi pe discheta, apoi in alt fisier restaurezi discheta de pe sept si inchizi luna. te intorci la fisierul initial unde ii dai restaurare date oct din hard, acum ai cele doua fisiere cu aceeasi luna si acum poti sa preiei datele din luna precedenta



#9 petrisor

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 56 Postari:
  • Gender:Male

Postat 23 October 2008 - 02:34 PM

Aoleu, si chiar puteti lucra cu programul asta ? Nu vreau sa fiu rau, dar de fiecare data cand te intorci pe o luna anterioara ca sa modifici ceva trebuie sa faci artificiile astea ? Cred ca m-as lasa de contabilitate intr-o luna.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL