Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Revelion 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Revelion 2007

12 replies to this topic

#1 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 September 2006 - 03:44 PM

Stiu ca mai sunt destule zile pana la revelion ... dar am vazut ca au aparut deja oferte!!!
A gasit cineva oferte convenabile (ma refer aici - raport conditii cazare, masa = pret) ??
Imi poate recomanda cineva locuri in care a fost si s-a simtit excelent in Romania (exclus strainatate) ??
Ma intereseaza in mod special, locurile unde pot merge un grup de persoane si unde sa ai acces la o partie sau sa poti juca un biliard, tenis de masa, etc. !!! :rolleyes:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#2 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 November 2006 - 09:27 PM

Chiar nimeni nu se gandeste la revelion ???

Am vazut ca, unele artere ale Capitalei au fost ornate cu instalatii de lumina de la inceputul lunii noiembrie !

Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#3 Bica Rodica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 115 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 18 November 2006 - 11:15 PM

Da-mi o adresa de mail si iti trimit ce am primit la capitolul " Revelion 2007" in tara.Eu merg la slovaci la ski, e super si mult mai ieftin:)



#4 Daiana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 303 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 19 November 2006 - 12:22 PM

Rodica, da-mi si mie oferta pt slovacia, te rog frumos.
Adresa: anti_197@yahoo.com



#5 Bica Rodica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 115 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 19 November 2006 - 02:48 PM

Pt slovaci niste prieteni de-ai mei au facut rezervari direct pe internet (nu stiu cum, pt mine e prima data cand merg altfel decat printr-o agentie) pentru ca la agentiile de turism era mult mai scump.Transportul ni-l asiguram noi, adica cu masinile noastre, in grup.Ce oferte am eu sunt in tara, ti le trimit oricum, vezi tu.



#6 Daiana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 303 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 19 November 2006 - 02:49 PM

OK! Multam!



#7 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 November 2006 - 12:07 PM

cristina5859@yahoo.com

Multumesc , Rodica !!
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#8 Lili Dardac

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tulcea
  • Interests:resurse umane, management, contabilitate

Postat 22 November 2006 - 02:12 PM

Buna...
si eu si eu
daca ai timp pana pleci la ski poate imi pui si mie pe mail ofertele...tare n-as vrea sa stau acasa:)
o zi buna
steriana20@yahoo.com



#9 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 December 2006 - 07:24 PM

Ce faceti de revelion ??
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#10 Vioo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 04 December 2006 - 09:12 PM

si eu si eu imi doresc ofertele la slovaci!e-mail:nclsccorina@yahoo.com Mersi anticipat si astept



#11 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 12 December 2006 - 02:31 PM

Pentru cei care sunt in Bucuresti de Revelion , ce faceti : stati acasa sau mergeti undeva (restaurant, club, etc.) ??
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#12 aikido

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 224 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:BUH

Postat 14 December 2006 - 11:13 AM

Hanul lui Manuc, 2.5 mil/pers.
Ma duc pt atmosfera si locatie (sper ca personalul sa se mai fi cizelat intre timp) cu vreo 8-10 prieteni.
Daca nu imi place o sa auziti la stiri si o sa va amintiti de Hanul lui Manuc din poze :focus:
Petrecere frumoasa oriunde ati fi!
A fine is a tax for doing wrong. A tax is a fine for doing well.



#13 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 December 2006 - 03:08 PM

Eu SPER sa va fie bine........ sa nu auzim pe la stiri de tine ..Distractie placuta !! Asteptam sa ne povestesti ... dupa ..!! :good:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL