Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
dec rectificativa ITM - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


dec rectificativa ITM

2 replies to this topic

#1 anamaria_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 02 October 2006 - 06:41 PM

spuneti-mi si mie va rog cum se face decl rectificativa pt ITM? lunile aprilie mai iunie.
va multumesc!!



#2 Angelescu Laura

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 97 Postari:
  • Location:Suceava

Postat 03 October 2006 - 07:00 AM

In programul de declaratii se alege luna pentru care se face rectificarea si se bifeaza "rectificativa", apoi se urmeaza instructiunile din program. Nu e greu.




#3 anamaria_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 04 October 2006 - 07:53 AM

ma gandeam eu ca asa este dar nu gasesc unde sa aleg rectificativa. deci aleg cui firmei apoi data si imi intra in declaratie in mod normal si nu vad unde trebuie sa bifez rectificativa.sper ca m-ati inteles
va multumesc pt raspuns


gata am gasit pana la urma.nu vedeam :wub: sorry
multumesc oricum






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL