Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
doctorat - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


doctorat

4 replies to this topic

#1 andur

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 201 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:moldova

Postat 03 October 2006 - 03:19 PM

Stie cumva, cineva, daca titlul de DOCTOR IN ECONOMIE iti confera posibilitatea obtinerii calitatii de expert contabil fara examen, stagiu, etc?



#2 freducluj

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:cluj napoca

Postat 05 October 2006 - 07:37 PM

daca ai dat doctoratul in ECONOMIE poti deveni expert contabil fara a mai da examen eu asa stiu .

@myhutz



#3 sentis

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 86 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 06 October 2006 - 07:19 AM

http://www.ceccar.ro/?P=F115



#4 andur

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 201 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:moldova

Postat 07 October 2006 - 09:55 AM

Vezi postareasentis, la Oct 6 2006, 08:19 AM, a spus:

Va multumesc pentru indrumare.



#5 Delia28

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ancona_Italia

Postat 05 February 2008 - 04:16 PM

cunosteti pe cineva care are doctoratul in economie si a facut cerere pt. obtinerea titlui de expert contabil pe baza de interviu?
Eu am terminat doctoratul acum 2 saptamani...iar acum 2 ani jumate am dat examenul pt. accesul la profesia de expert contabil...vara asta ar trebui sa sustin examenul de aptituni.
Nu stiu exact care solutie ar fi mai convenabila: sa fac cerere la presedinte pt. obtinerea directa a titlului sau sa sustin examenul in vara, considerand ca nu am nici cea mai mica idee despre desfasurarea interviului, etc., sau sa sustin examenul final.
Daca stiti despre situatii similare, astept sugestiile voastre.
Multumesc!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL