Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
diferenta pret - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


diferenta pret

2 replies to this topic

#1 violeta S

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 98 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 11 October 2006 - 02:21 PM

am primit o factura pe care scrie corectia la factura X si nu stiu pe ce cont sa bag aceasta factura,cumva 667 ?
chiar nu ma poate ajuta si pe mine nimeni .
va rog tare mult



#2 Bea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 Postari:
  • Location:Timisoara

Postat 11 October 2006 - 03:15 PM

te rog, nu mai insista, ca daca nu stii tu, ce scrie pe factura la care se refera factura de diferenta de pret, de unde ar trebui noi sa ghicim?

teoretic pot sa spun, care sunt situatiile cele mai des intalnite, dar asta nu te va ajuta sa iei decizia in leg. cu contare.

daca nu stii la o operatie, care cont sa folosesti, incearca sa contezi pe 473. Decontări din operații în curs de clarificare (A/P), si sa faci tot posibilul sa afli la ce anume se refera aceasta factura. in locul tau nu avem cum sa aflam noi!

suna-ti furnizorul, cauta factura din urma, da anunt in ziar, fa ceva!

Bea



#3 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 11 October 2006 - 03:47 PM

Stimata Domnisoara Violeta S,
Constat ca esti deosebit de insistenta , ca nu spun altfel.Este inadmisibil ca sa postezi aceasta intrebare de cateva zile unde-ti trasneste prin cap. Ti-am mutat de cateva ori intrebarea pusa si vad ca nu te cumintesti.
Neavand drept de moderare in sectiunea corespunzatoare, ii rog pe colegii mei sa faca cele de cuviinta.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL