Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
expert contabil - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


expert contabil


4 replies to this topic

#1 cristeo

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 18 October 2006 - 10:14 PM

Daca stie cineva sa-mi dea niste informatii ce imi trebuie ca sa devin expert contabil.
Am terminat facultatea anul trecut si am lucrat 2.5 ani contabil.

Aceasta postare a fost editata de cristeo: 18 October 2006 - 10:16 PM




#2 Sakura

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 242 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 October 2006 - 09:55 AM

Vezi postareacristeo, la Oct 18 2006, 11:14 PM, a spus:

Daca stie cineva sa-mi dea niste informatii ce imi trebuie ca sa devin expert contabil.
Am terminat facultatea anul trecut si am lucrat 2.5 ani contabil.
vezi detalii pe site-ul CECCAR-ului




#3 nykol

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 03 January 2007 - 12:22 PM

[i]am intrat pe CECCAR dar nu am inteles mare lucru, ce inseamna perioada de practica?, se iau in considerare si anii de facultate?, pt ca nu lucrez decat din iunie '06 :thumbup: si sunt licentiata in finante contabilitate. cat tre' sa mai astept? 3 ani?
[color=#3366FF]va rog nu va alarmati dar sunt inca la inceput



#4 oma

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:
  • Location:giurgiu

Postat 03 January 2007 - 06:49 PM

ce inseamna perioada de practica?, se iau in considerare si anii de facultate?, pt ca nu lucrez decat din iunie '06 si sunt licentiata in finante contabilitate. cat tre' sa mai astept? 3 ani?
[/quote]


PRACTICA de 3 ani dovedita cu cartea de munca ca simplu contabil ,chiar!

ce inseamna perioada de practica?, se iau in considerare si anii de facultate?, pt ca nu lucrez decat din iunie '06 si sunt licentiata in finante contabilitate. cat tre' sa mai astept? 3 ani?
[/quote]


PRACTICA de 3 ani dovedita cu cartea de munca ca simplu contabil ,chiar!



#5 lyv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:oradea

Postat 03 January 2007 - 10:52 PM

[quote name='oma' date='Jan 3 2007, 06:49 PM' post='113672']
]
si astia 3 ani de practica i-ti trebuie ca sa poti da examenul de acces la experti. Dupa aia mai inca trei ani de stagiatura ca sa poti da examenul final de aptitudini (daca nu esti angajat la un cabinet intre timp)






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL