Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Asigurare CECAR? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Asigurare CECAR?


2 replies to this topic

#1 bibacj

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:

Postat 21 October 2006 - 02:48 PM

Sunt expert contabil si as vrea sa stiu daca ati auzit ceva despre asigurarile membrilor CECAR. Auzisem un zvon ca am avea ceva asigurare care ar suporta parte din amenzile incasate de noi. Stiti ceva despre asta?



#2 aikido

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 224 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:BUH

Postat 23 October 2006 - 09:05 AM

Pai cum ti-a vizat carnetul fara asigurare?
Raspundere profesionala......
CECCAR my ass! Iti poti face la orice soc. de asigurari, nu e obligatoriu la CE.K.K.AR

A fine is a tax for doing wrong. A tax is a fine for doing well.



#3 oti71

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 166 Postari:
  • Location:Sf.Gheorghe

Postat 23 October 2006 - 01:43 PM

Eu am refuzat sa fac la CECCAR, pentru ca nu-mi place sa fiu pusa la zid.Am facut la o alta societate de asigurari si a fost OK.Am depus o copie la CECCAR, ca sa stea linistiti.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL