Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Plata catre institutiile statului-conturi bancare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Plata catre institutiile statului-conturi bancare

1 reply to this topic

#1 minodora_2006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 229 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 24 October 2006 - 03:41 PM

Va rog mult ,sunt in crestere in domeniul contabilitatii si am nevoie de conturile in care se efectueaza plata impozitelor-cel mai urgent pentru mine este impozitul pe profit,a obligatiilor salariale si nu numai...alte completari care sunt folosite si de care nu stiu eu.
Va multumesc din suflet pentru timpul acordat pentru a ma ajuta.



#2 anaderol

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 190 Postari:
  • Location:Timisoara

Postat 24 October 2006 - 03:53 PM

Vezi postareanicoleta_c, la Oct 24 2006, 04:41 PM, a spus:

Va rog mult ,sunt in crestere in domeniul contabilitatii si am nevoie de conturile in care se efectueaza plata impozitelor-cel mai urgent pentru mine este impozitul pe profit,a obligatiilor salariale si nu numai...alte completari care sunt folosite si de care nu stiu eu.
Va multumesc din suflet pentru timpul acordat pentru a ma ajuta.

plata "impozitelor" se declara in declaratia 100.Pe site-ul ministerului finantelor publice exista programul de OP/FV versiunea 1.0.5 - si acolo gasesti tot... ai grija...succes!







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL