Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Are cineva programele de bilant din 2002 si 2003? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Are cineva programele de bilant din 2002 si 2003?

5 replies to this topic

#1 maria81

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 03 November 2006 - 10:42 AM

Buna!
am o mare problema:
trebuie sa intocmesc situatiile financiare pt o firma care si-a intrerupt activitatea in 2002, si nu a mai depus situatiile financiare de atunci...insa nu reusesc sa gasesc programele de bilant la 31/12/2002, 30/06/2003 si 31/12/2003. le-am solicitat la finante( in pitesti), insa doamnele de acolo nu au fost deloc cooperante...pe net nu le-am gasit...va rog tare mult, daca le are cineva, sa mi le dea si mie ....

as mai avea o intrebare:
firma respectiva a primit adrese de la finante si de la registrul comertului,in care i s-a cerut depunerea situatiilor financiare restante (2002-2005)... in citatia de la registrul comertului este specificat ca in cazul in care nu le depune, firma va fi dizolvata ...
adminstratorul firmei nu doreste continuarea activitatii...intrebarea este: daca nu depune situatiile finaciare restante, firma va fi radiata din registrul comertului din oficiu si fara nici un fel de taxa sau amenda?
daca stie cineva ceva legat de acest subiect, astept cu nerabdare raspunsul!!
va multumesc frumos!!!



#2 AugustaC.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 November 2006 - 10:49 AM

Vezi postareamaria81, la Nov 3 2006, 10:42 AM, a spus:

Buna!
am o mare problema:
trebuie sa intocmesc situatiile financiare pt o firma care si-a intrerupt activitatea in 2002, si nu a mai depus situatiile financiare de atunci...insa nu reusesc sa gasesc programele de bilant la 31/12/2002, 30/06/2003 si 31/12/2003. le-am solicitat la finante( in pitesti), insa doamnele de acolo nu au fost deloc cooperante...pe net nu le-am gasit...va rog tare mult, daca le are cineva, sa mi le dea si mie ....

as mai avea o intrebare:
firma respectiva a primit adrese de la finante si de la registrul comertului,in care i s-a cerut depunerea situatiilor financiare restante (2002-2005)... in citatia de la registrul comertului este specificat ca in cazul in care nu le depune, firma va fi dizolvata ...
adminstratorul firmei nu doreste continuarea activitatii...intrebarea este: daca nu depune situatiile finaciare restante, firma va fi radiata din registrul comertului din oficiu si fara nici un fel de taxa sau amenda?
daca stie cineva ceva legat de acest subiect, astept cu nerabdare raspunsul!!
va multumesc frumos!!!
E posibil sa am eu programele, trebuie sa caut pe niste cd uri mai vechi, dar asta diseara. La cealalta intrebare poate sa ti raspunda numai cineva avizat, si eu sunt curioasa. Lasa-mi mesaj daca iti pun programele pe forum sau le trimit pe vreun mail. O zi buna!




#3 maria81

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 03 November 2006 - 11:41 AM

Vezi postareaAugustaC., la Nov 3 2006, 10:49 AM, a spus:

Vezi postareamaria81, la Nov 3 2006, 10:42 AM, a spus:

Buna!
am o mare problema:
trebuie sa intocmesc situatiile financiare pt o firma care si-a intrerupt activitatea in 2002, si nu a mai depus situatiile financiare de atunci...insa nu reusesc sa gasesc programele de bilant la 31/12/2002, 30/06/2003 si 31/12/2003. le-am solicitat la finante( in pitesti), insa doamnele de acolo nu au fost deloc cooperante...pe net nu le-am gasit...va rog tare mult, daca le are cineva, sa mi le dea si mie ....

as mai avea o intrebare:
firma respectiva a primit adrese de la finante si de la registrul comertului,in care i s-a cerut depunerea situatiilor financiare restante (2002-2005)... in citatia de la registrul comertului este specificat ca in cazul in care nu le depune, firma va fi dizolvata ...
adminstratorul firmei nu doreste continuarea activitatii...intrebarea este: daca nu depune situatiile finaciare restante, firma va fi radiata din registrul comertului din oficiu si fara nici un fel de taxa sau amenda?
daca stie cineva ceva legat de acest subiect, astept cu nerabdare raspunsul!!
va multumesc frumos!!!
E posibil sa am eu programele, trebuie sa caut pe niste cd uri mai vechi, dar asta diseara. La cealalta intrebare poate sa ti raspunda numai cineva avizat, si eu sunt curioasa. Lasa-mi mesaj daca iti pun programele pe forum sau le trimit pe vreun mail. O zi buna!




#4 maria81

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 03 November 2006 - 12:16 PM

AugustaC, ar fi super daca mi-ai trimite programele buclucase la adresa:
apoteke25@yahoo.com
iti multumesc tare mult pentru ajutor!!! am obosit cautand programele pe net si degeaba!!!!



#5 VIVI1968

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:constanta
  • Interests:mai multa informare si comunicare

Postat 03 November 2006 - 02:36 PM

http://www.geseidl.ro/download/Bilant%20pe...ozit%201%25.zip

Aceasta postare a fost editata de vrinceanu: 03 November 2006 - 02:36 PM

vivi



#6 VIVI1968

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:constanta
  • Interests:mai multa informare si comunicare

Postat 03 November 2006 - 03:38 PM

Vezi postareavrinceanu, la Nov 3 2006, 02:36 PM, a spus:

http://www.geseidl.ro/download/Bilant%20pe...ozit%201%25.zip

Aceasta postare a fost editata de vrinceanu: 03 November 2006 - 03:39 PM

vivi






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL