Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Evenimente de top - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


Evenimente de top

58 replies to this topic

#41 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 December 2006 - 07:16 PM

LA MULTI ANI !!!!

Va urez tuturor celor care sunteti membrii ai acestui forum, sa aveti un an mult , mult mai bun decat 2006, cu multe realizari in plan profesional si personal, sa fiti sanatosi, mai bucurosi si mai norocosi !!

:thumbup:

HAPPY NEW YEAR , WHEREVER YOU ARE !!!! :lostit (13):
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#42 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 January 2007 - 12:47 PM

La multi ani , mihaella !!! Sa fii sanatoasa, fericita si norocoasa !!


:thumbup:

Cum ati petrecut, dragilor revelionul 2007 ???

Cum va simtiti in U.E. ??


:lostit (13):

Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#43 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 07 January 2007 - 03:43 PM

La multi ani, tuturor sarbatoritilor de astazi ! :lostit (13):
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#44 LILIANA TUDOR

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Location:constanta

Postat 07 January 2007 - 03:52 PM

Vezi postareacristina5859, la Nov 14 2006, 02:43 PM, a spus:

Hello, tuturor !!
In viata fiecaruia dintre noi exista momente deosebite si speciale ! De aceea,m-am hotarat sa deschid acest topic in care sper ca, atunci cand este un eveniment important in viata dvs. sau se intampla ceva deosebit ( ma refer aici la o aniversare, o nunta, un botez,etc.) , sa ne impartasiti si noua pentru a fi alaturi de voi, macar online !!
Vreau sa va anunt ca, astazi este o zi speciala pentru mine, baiatul meu implineste 18 ani ! :lostit (13):

Hello, Cristina, Hello tuturor!!!

Va anunt si eu ca am baiat MARE de tot . A implinit 18 ani pe 31.12.2006. Ii felicit pe toti si le doresc multa sanatate iar noua sa avem putere, intelegere si multa toleranta fata de toti si de toate ( fara a fi indiferenti si acizi cand realitatea ne surprinde neplacut ).

Cristina iti doresc sanatate si felicitari baiatului !!



#45 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 January 2007 - 03:44 PM

Multumesc, Liliana !!

Felicitari pt. baiatul tau ! sper ca este cuminte si ascultator chiar daca are 18 ani !

Ii doresc din suflet sa aiba noroc, sa fie fericit si sanatos !! Sa fie iubit !!!!??/
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#46 LILIANA TUDOR

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Location:constanta

Postat 08 January 2007 - 03:56 PM

Vezi postareacristina5859, la Jan 8 2007, 03:44 PM, a spus:

Multumesc, Liliana !!

Felicitari pt. baiatul tau ! sper ca este cuminte si ascultator chiar daca are 18 ani !

Ii doresc din suflet sa aiba noroc, sa fie fericit si sanatos !! Sa fie iubit !!!!??/
Multumesc mult pentru urari si tie la fel , sa ne auzim cu sanatate



#47 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 January 2007 - 06:58 PM

Celor doi sarbatoriti de astazi le urez" LA MULTI ANI !!", sanatate maxima , mult noroc si numai bucurii !! :lostit (13):
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#48 caiutza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 30 January 2007 - 07:05 PM

Vezi postareacristina5859, la Jan 30 2007, 06:58 PM, a spus:

Celor doi sarbatoriti de astazi le urez" LA MULTI ANI !!", sanatate maxima , mult noroc si numai bucurii !! :lostit (13):
Multumesc din suflet pentru urari si iti doresc numai bine.



#49 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 24 February 2007 - 07:05 PM

Celor doi membrii ai forumului care, astazi isi aniverseaza ziua de nastere, le urez multa sanatate, noroc, fericire si numai realizari !! LA MULTI ANI !! :lostit (13):
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#50 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 12 March 2007 - 05:48 PM

La multi ani colegelor noastre care astazi isi aniverseaza ziua de nastere !!

Va doresc multa sanatate, putere de munca, noroc, fericire si mult, mult noroc ! :pullhair:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#51 iozsef39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Gender:Male

Postat 12 March 2007 - 06:20 PM

Cristina draga,esti tare draguta cu toti colegii dar, am observat ca sunt cam putini care participa la acest topic. :biggrin:
La Multi Ani tuturor sarbatoritilor. :pullhair:



#52 Cris Raicu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 420 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:Multe si marunte.

Postat 12 March 2007 - 06:20 PM

Multumesc frumos de felicitari, primite pe forum sau ym :pullhair:
Sa aveti cu totii parte de ce mi-ati urat mie si de o viata frumoasa, traita din plin !
"Spitalul judetean a fost dotat cu un aparat de reanimare dupa ultimul strigat (Monitorul de Cluj)"



#53 julia607

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 414 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 12 March 2007 - 11:35 PM

Pt Cris si Raluca:

La multi ani, sanatate, putere de munca si toate cele bune voua si celor dragi!
Julia S



#54 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 13 March 2007 - 10:21 AM

Pt Iozsef39 !

Consider ca, suntem o mare familie si este normal sa spui "La multi ani !" unui membru al familiei ( chiar daca este numai online)) !!

Cat despre participarea la acest topic nu am ce sa spun !! Probabil nu se intampla nici un eveniment important in viata noastra sau daca se intampla colegii nostrii nu vor sa ni-l impartaseasca si noua !! Este dreptul lor !! :pullhair:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#55 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 March 2007 - 01:42 PM

La multi ani colegelor noastre, mult noroc, sanatate si numai bucurii !! Va trimit pupici online !!
:pullhair:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#56 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 May 2007 - 08:43 AM

Tuturor sarbatoritilor de astazi le urez multa sanatate, noroc, fericire si numai implinirii !! Sa ne traiti, dragilor !!

LA MULTI ANI !!! Va pup pe toti !!! :tongue: :thumbup: :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#57 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 21 May 2007 - 09:14 AM

:smile: senchiu, senchiu Imagine postataImagine postataImagine postata



#58 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 May 2007 - 10:41 AM

Sa va mearga bine de lunea !!! aveti grija sa nu depasiti masura , mai ales soferii !!! :tongue: :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#59 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 21 May 2007 - 05:26 PM

fara alcoool la volan :smile: Imagine postata






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL