Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ordin de plata - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ordin de plata

3 replies to this topic

#1 anamaria_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 20 November 2006 - 09:57 PM

buna ziua!!
vreau sa fac si eu un ordin de plata in progr de la finante. este plata unei contributii restante din luna august. spuneti-mi si mie va rog ce aleg la campurile : cod doc fiscal; categ fiscala si tip doc
va multumesc!!



#2 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 20 November 2006 - 10:12 PM

hai ca pe asta nu-l mai sterg
considera ca azi esti in 20 septembrie si vrei sa faci plata pt august, simplu si iese si ordinu de plata :angry:

Aceasta postare a fost editata de Septimiu: 20 November 2006 - 10:12 PM




#3 anamaria_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 21 November 2006 - 08:24 AM

dar nu intelegeam de ce tot stergei mesajul meu. crezi ca e corect? nu este voie sa se intrebe orice sau care este faza?
am inteles ca trebuie sa aleg la categ fiscala punctul 3(dobanzi/ majorari de intarziere). chestia asta vroiam sa vad daca mi se confirma, din cauza asta am insistat sa tot postez si nu imi dadeam seama ce se inatampla .
scuza-ma ca am insistat dar nu o sa mai postez nimic ca sa nu te mai deranjez si sa stai sa iti pierzi timpul cu stersul posturilor noi. S-a schimbat cumva regulamentul si nu mai ai voie sa postezi orice? sau trebuie sa posteze numai oamenii inteligenti asa ca dv, d-nule septimiu?
am vazut ca si pe forumul de la saga sunteti la fel de autoritar? sunteti cumva parintele contabilitatii din Romania si eu nu mi-am dat seama? :angry: :thumb_yello:



#4 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 21 November 2006 - 10:56 AM

ti-am sters mesajele pt ca intrebari de genu asta s-au tot pus pe forum, trebuie doar sa le cauti
p.s. merci ca mi-ai umplut adresa de mail cu 200 de spamuri :thumbup:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL