Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
casa de marcat/imprimanta cod de bare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


casa de marcat/imprimanta cod de bare

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 laura10

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 24 November 2006 - 01:09 PM

Buna

eu nu sunt contabil, am o societate comerciala cu profil organizari evenimente. am aflat intamplator din surse... neverificate sa le zic asa, ca din 2007 ar fi obligatorie inregistrarea tuturor produselor unei soc. com. cu etichete cu coduri de bare si ma ingrozeste acest lucru daca e adevarat caci am vazut ca acele imprimante costa in jur de 1000E la care mai trebuie un scanner de cod de bare, o casa de marcat si toate legate la un calculator. Va intreb aceste lucruri caci eram in prag sa cumpar o casa de marcat normala, simpla, mica, cu role, nu legata la calculator si daca fac o investitie pe care nu o mai pot folosi la anu`... mi-e teama. tot de la aceeasi persoana am aflat ca tot de la anu` nu o sa se mai foloseasca facturi fiscale personalizate, cei care le au o sa le termine apoi factura o va face fiecare societate in parte la calculator si nu va mai fi necesara semnatura de primire si stampila ci bonul fiscal.

Va rog sa-mi spuneti ca stiti voi ca eu sunt putin ingrozita de investitia pe care ar trebui s-o fac.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL