Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
frigider-obiect de inventar si NIR? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


frigider-obiect de inventar si NIR?

4 replies to this topic

#1 mihaci

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 493 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 26 November 2006 - 12:05 PM

Buna ziua, am citit pe acest forum ca trebuie sa fac NIR pentru toata clasa 3, am inregistrat stampila si un frigider (mai iefitn de 1500 ron) in contul 303, trebuie sa fac NIR atat pentru stampila cat si pentru frigider?
Le-am dat in comsum in luna achizitionarii.Multumesc



#2 IULIANA1207

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 755 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 26 November 2006 - 12:13 PM

Se face NIR

iuliana



#3 MIHAELA 9

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 164 Postari:
  • Gender:Female

Postat 26 November 2006 - 01:41 PM

View Postmihaci, on Nov 26 2006, 12:05 PM, said:

Buna ziua, am citit pe acest forum ca trebuie sa fac NIR pentru toata clasa 3, am inregistrat stampila si un frigider (mai iefitn de 1500 ron) in contul 303, trebuie sa fac NIR atat pentru stampila cat si pentru frigider?
Le-am dat in comsum in luna achizitionarii.Multumesc
Se face NIR pentru fiecare intrare in 303.



#4 iren

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 112 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:contabilitate si Florenta (nu radeti, ca-s indragostita de orasul ala si am un interes la el)

Postat 26 November 2006 - 03:07 PM

se face nir pt 303 si bon de consum pt 603



#5 lacramioara botezatu

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:bacau

Postat 26 November 2006 - 10:22 PM

se face NIR - semnat de responsabil gestiune si bon de consum ca si ch (603) si se scade din gestiune
lacra






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL