Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Extrase Cont Parteneri la 31 decembrie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Extrase Cont Parteneri la 31 decembrie

21 replies to this topic

#21 libra.prest

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 30 January 2008 - 06:43 PM

Vezi postareaursache ramona paula, la Jan 21 2007, 12:48 PM, a spus:

am atasat doua feluri de extrase: unul pentru furnizori si unul pentru clienti

Poti sa-mi trimiti te rog pe adresa libra.prest@yahoo.com? Nu vrea sa mi se deschida nicicum. MULTUMESC ANTICIPAT. CARMEN



#22 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 31 January 2008 - 04:37 AM

nu se pot descarca. da eroare
se poate pe monstef2001co2003@yahoo.com
merci

Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL