Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
tichete cadou - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


tichete cadou

2 replies to this topic

#1 ovilenu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 Postari:
  • Location:sibiu

Postat 15 December 2006 - 08:19 AM

in ce cont inreg tichetele cadou si ce liste tb intocmite cand se dau angajatilor?



#2 john_m

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Arad
  • Interests:contabilitate

Postat 15 December 2006 - 10:52 AM

Vezi postareaovilenu, la Dec 15 2006, 10:19 AM, a spus:

in ce cont inreg tichetele cadou si ce liste tb intocmite cand se dau angajatilor?
Eu le inregistrez in 5328 la primire, si le trec pe cheltuieli in momentul distribuiri la salariati.
Trebuiesc intocmite niste liste conform HG 1317/20.09.06 aparuta in MoF 823/06.10.06

www.traveluniqueplace.webs.com



#3 IULIANA1207

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 755 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 15 December 2006 - 11:07 AM

Deja exista un topic pe caeasta tema. Cauta si gasesti acolo toate lamuririle!
iuliana






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL