Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
modificari recente Cod Fiscal - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


modificari recente Cod Fiscal

1 reply to this topic

#1 Tamara Contor

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Alba Iulia

Postat 01 February 2005 - 09:23 PM

Am auzit ca au aparut noi modificari la Codul Fiscal, prin legea ce aproba OG 138, care binenteles ca mai modifica cate ceva din ordonanta din decembrie 2004 si se pare ca a aparut saptamana trecuta
stiie cineva despre asta?



#2 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 02 February 2005 - 12:13 AM

nu am avut timp sa citesc, dar scrie ceva pe www.mfinante.ro in portalul ANAF







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL