Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Norme CF actualizate 1 ianuarie 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Norme CF actualizate 1 ianuarie 2007

5 replies to this topic

#1 sentis

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 86 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 06 January 2007 - 05:47 PM

Sper sa va fie de folos...

nota:
1.textul HG 1861/2006 cu modificari sau noi articole apare cu mov in fisiere.
2.sunt actualizate articolele din CF la care face referire HG 1861/2006 deci e posibil sa apara articole abrogate sau modificate prin legea 343/2006 si neactualizate in aceste fisiere.

Fisiere atasate





#2 flexi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:

Postat 06 January 2007 - 11:11 PM

multumim! :lostit (13):




#3 Sakura

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 242 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 15 January 2007 - 11:24 AM

As vrea sa va intreb daca are cineva o varianta in Word a normelor actualizate ale CF si daca o poate posta aici, in ideea de a putea lucra pe text (cu PDF ul nu merge). Multumesc anticipat. :biggrin:

Aceasta postare a fost editata de Sakura: 15 January 2007 - 11:25 AM




#4 iren

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 112 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:contabilitate si Florenta (nu radeti, ca-s indragostita de orasul ala si am un interes la el)

Postat 15 January 2007 - 11:36 AM

uite o varianta word a normelor. Incepusem sa o lucrez eu (codul fiscal ingrosat) dar imi ia ceva timp.
O pun aici pentru cei interesati

Fisiere atasate





#5 Sakura

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 242 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 15 January 2007 - 12:10 PM

Vezi postareairen, la Jan 15 2007, 11:36 AM, a spus:

uite o varianta word a normelor. Incepusem sa o lucrez eu (codul fiscal ingrosat) dar imi ia ceva timp.
O pun aici pentru cei interesati
O am si eu hotararea, dar ma interesa varianta actualizata, cea postata mai sus e actualizata dar e pdf.....:( Incerc sa caut acum un soft pe internet care sa imi faca transformarea... :wink:



#6 iozsef39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Gender:Male

Postat 15 January 2007 - 04:56 PM

Sper sa mearga e varianta txt.
Daca o sa apara ERROR,ignorati si apasati YES.

Aceasta postare a fost editata de iozsef39: 15 January 2007 - 04:58 PM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL