Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
curs valuta - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


curs valuta

5 replies to this topic

#1 ildi-

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 08 January 2007 - 05:06 PM

Stie cineva cu ce curs valutar BNR se lucreaza la 31.12.2006 la EUR si USD?
Am gasit la site BNR la 29 dec si la 03.ian. Oare care sa iau la reeval.soldului valutelor al 31 dec ?



#2 Cris Raicu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 420 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:Multe si marunte.

Postat 08 January 2007 - 05:26 PM

Bnr a comunicat pe 29 dec cursul valabil pt prima zi lucratoare din 2007.
De obicei acesta este cursul oficial de inchidere a execitiului financiar 2006.
1 euro = 3.3817
1 usd = 2.5676
Sper sa nu se schimbe, ca eu pe astea le-am folosit ! :lostit (13):

"Spitalul judetean a fost dotat cu un aparat de reanimare dupa ultimul strigat (Monitorul de Cluj)"



#3 mona ovi.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Medias

Postat 08 January 2007 - 05:28 PM

1 euro = 3,3817 lei
mona ovi.



#4 ildi-

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 08 January 2007 - 05:29 PM

Multumesc mult , cu asta am lucrat si eu, dar mi-e frica ca nu cumva sa fie alta la aparitia formularelor de bilant ca am mai patit asa.



#5 minodora_2006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 229 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 08 January 2007 - 05:29 PM

Scuzati mi nestiinta dar de ce se face reevaluarea soldurilor in valuta la sfarsitul anului?
Ce anume imi schimba in program daca fac reevaluarea soldurilor in valuta:mentionez ca programul meu contabil tot ma avertiza ..dar nestiind despre ce e vorba nu am apasat pe nimic)
:lostit (13): Multumesc anticipat



#6 GAMA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Brasov
  • Interests:Dialogul este cea mai buna cale de a ajunge mai repede la solutii pozitive

Postat 09 January 2007 - 02:09 AM

Vezi postareanicoleta_c, la Jan 8 2007, 07:29 PM, a spus:

Scuzati mi nestiinta dar de ce se face reevaluarea soldurilor in valuta la sfarsitul anului?
Ce anume imi schimba in program daca fac reevaluarea soldurilor in valuta:mentionez ca programul meu contabil tot ma avertiza ..dar nestiind despre ce e vorba nu am apasat pe nimic)
:lostit (13): Multumesc anticipat
se face reevaluarea soldurilor pentru ca soldul in lei la 31 dec.sa fie egal cu soldul in valuta,la cursul valutar BNR la 31 dec.,avand in vedere ca pe parcursul exercitiului s-au facut diverse operatiuni,la cursuri diferite,motiv pt.care valoarea in lei a soldului nu corespunde cu val.in valuta * curs la 31 dec.De aceea trebuie sa reevaluezi soldul






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL