Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratii impunere taxe locale 31 ianuarie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


declaratii impunere taxe locale 31 ianuarie

5 replies to this topic

#1 sebip

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 09 January 2007 - 02:58 PM

Ce stiti despre declaratiile de impunere anuale (pe teren, cladiri, mjl de transport) ce trebuiau depuse anual pana la 31 ianuarie?

Cel putin la Cluj am vazut ca nu se mai depun.



#2 IULIANA1207

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 755 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 09 January 2007 - 04:02 PM

Mai exista un topic pe aceeasi tema. Se depun doar daca s-a schimbat baza impozabila si pt leasing financiar.

iuliana



#3 sebip

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 09 January 2007 - 04:39 PM

Vezi postareasebip, la Jan 9 2007, 02:58 PM, a spus:

Ce stiti despre declaratiile de impunere anuale (pe teren, cladiri, mjl de transport) ce trebuiau depuse anual pana la 31 ianuarie?

Cel putin la Cluj am vazut ca nu se mai depun.

Multumesc



#4 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 January 2007 - 08:52 PM

Spune-mi te rog, unde mai este un topic deschis ....ma intereseaza subiectul si pe mine pt. leasing ?
multumesc ! :lostit (13):
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#5 ciobanu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 299 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:slobozia

Postat 10 January 2007 - 09:31 AM

http://www.conta.ro/...topic=19929&hl=
ada



#6 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 January 2007 - 07:52 PM

multumesc !
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL