Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
PROGRAME & ACTUALIZARI (SOFT) DECLARATII! DOWNLOAD 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 7

Salt la continut


PROGRAME & ACTUALIZARI (SOFT) DECLARATII! DOWNLOAD 2007

126 replies to this topic

#121 lucis

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:lucis

Postat 23 April 2007 - 06:41 PM

Claudia Multumesc tare mult pentru ajutor! Si eu le trimit pe net, dar nu mi-au cerut nici o data dovada platii! Am facut deja la februarie ca si cum am virat pentru acel salariat si la martie am dat pe total datorat si virat cu ce am avut si PA! Din aprilie o sa le declar virate in fiecare luna si la revedere! M-am saturat sa ma joc cu tot felul de prostii in loc sa ma ocup de conta. Multumesc inca o data. O seara frumoasa va doresc!!!



#122 ClaudiaNicu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 99 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 23 April 2007 - 06:58 PM

Ai facut foarte bine ca acum mi-am dat seama ca am trimis declaratiile pe net ca platite dar la validare m-am dus la ei si dupa 3 luni cu dovada platii si poate unele din ele s-au platit doar cu o zi in urma zilei cind am mers la ei pentru validare au cam strimbat din nas dar acum sa zicem depunem pe net declaratiile la luna ca fiind platite si le platesc la trimestru si tot atunci ma duc sa le validez pentru ca nu ne poate obliga nimeni sa platim lunar daca avem posibilitate la trimestru singurul lucru e ca nu le va convenii sa adune toate lunile ca suma si sa vada pe fv sau op cit sa platit.




#123 GEOSAVU

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 17 May 2007 - 07:06 PM

Trebuie sa depun decl. 100 pentru oct. 2006. Pot folosi versiunea programului din 2007, sau trebuie cea din 2006? Multumesc!



#124 cr1st1na

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 295 Postari:

Postat 17 May 2007 - 08:28 PM

2006



#125 very

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 128 Postari:
  • Location:ploiesti

Postat 18 May 2007 - 12:10 PM

Eu am avut aceesai situatie si cei de la finante din Ploiesti mi-au spus sa fac declaratia 100 cu programul din 2007.



#126 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 19 June 2007 - 11:15 PM

Se depune cu versiunea din 2007

Aceasta postare a fost editata de Florin_76: 19 June 2007 - 11:20 PM




#127 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 03 July 2007 - 07:39 AM

A aparut bilantul 30.06. 2007: http://discutii.mfinante.ro/static/10/Anaf..._bilant0607.exe
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL