Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Despre articolele de pina acum - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Despre articolele de pina acum

1 reply to this topic

Poll: Evaluarea activitatii de redactor "Conta.Ro"

Cum mi-ati evalua activitatea de redactor "Conta.Ro" de pina acum?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#1 Virgona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 46 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Jurnalismul profesionist, in materie de: social, educational, medical-sanitar, dar mai ales cultural (aici primind SF-ul).

Postat 11 January 2007 - 07:17 PM

Stimati cititori si forumisti ai "Conta.Ro",


Avind in vedere activitatea mea de redactor de pina acum, aceasta avindu-si propriile suisuri si coborisuri, precum era normal sa fie, m-am gindit sa editez acest sondaj de opinie pentru o evaluare corecta a materialelor editate de mine pina acum, dat fiind faptul ca acolo unde exista un sait de mass - media cu forum, e musai sa ai si o apreciere directa a activitatii tale, ca jurnalist Web, din partea publicului tau cititor. Numiti-o... moda. :) Asadar, ce parere aveti despre materialele editate de mine pina acum? :lostit (13): Si chiar... despre ce ati dori sa se mai scrie aici? Consider ca sunt intrebari pertinente.


Nota: Ma refer exclusiv la cele din contabilitate - fiscalitate, dat fiind faptul ca inceputul a fost cu financiar - bancar - bursier, din pacate. :lnr (1): Dar m-am adaptat acestui segment, SPER. :pullhair:


P.S.: As dori nu doar votari, ci si raspunsuri detaliate.


Cu respect,
Virgona

Aceasta postare a fost editata de Virgona: 11 January 2007 - 07:18 PM

Suntem doar suma acțiunilor noastre...



#2 Virgona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 46 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Jurnalismul profesionist, in materie de: social, educational, medical-sanitar, dar mai ales cultural (aici primind SF-ul).

Postat 11 January 2007 - 11:44 PM

Inteleg ca se voteaza in gludiam, stimati forumisti...


Eu tin minte ca am mentionat si aprecieri scrise, nu doar voturi "aruncate"... Va rog, in consecinta, sa tratati acest topic cu maximum de seriozitate. Imi va ajuta, in general.


P.S.: Prin "activitate" ar trebui sa se inteleaga "calitatea articolelor"!



Cu multumiri anticipate,
Virgona

Suntem doar suma acțiunilor noastre...






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL