Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
chitantier PFA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


chitantier PFA

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 gogu_ologu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:

Postat 18 January 2007 - 07:10 AM

O intrebare, pana ajung la contabil...

As vrea sa imi completez facturile si chitantele folosjnd tehnica de calcul - atunci cand se poate, pentru ca uneori este necesara deplasarea la sediul clientului si trebui esa poata fi completate si cu mana.

Am inteles de la cei care le imrima ca nu mai este necesar sa iei chitante inregistrate, tiparite de imprimeriile agreate - inainte stiu ca trebuia sa iei asemenea registre de la un furnizor gen RTC, acolo erai trecut intr-un calculator, cu seriile chitantelor etc

Deci, acum ce trebuie facut? Am depus cererea pt obtinerea CUI, dar acesta intarzie... si eu nu am facturi pe 2007...


Multumesc


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL