Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Declaratia 100 - depunere trimestriala - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 7

Salt la continut


Declaratia 100 - depunere trimestriala

120 replies to this topic

#121 firekharma

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:
  • Gender:Female

Postat 22 August 2007 - 12:55 AM

Vezi postareamony23, la Aug 22 2007, 01:29 AM, a spus:

in prima coloana notezi sumele pe care le-ai declarat (in trim 1 pt trim 1 si pt trim 2 pt dec trim 2), iar in coloana 2 declari suma care este corecta sau ar fi trebuit declarata corecta. vei face 2 rectificative. una la trim 1 si una la trim 2. ai grija cand alegi contributia sau impozitul.

mersi pentru raspuns, mony. asa ma gandeam dar nu eram sigura din cauza rubricii ' suma deductibila' - desi stiu ca se foloseste pentru altceva, oboseala ma incurca rau de tot si am vrut sa intreb...ma gandeam ca daca declar acuma alta suma sa nu poata face diferenta intre ce am platit si ce nu. :lostit (13):

multumesc :celb (6): :vio (33):

Aceasta postare a fost editata de firekharma: 22 August 2007 - 12:56 AM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL