Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cig anul II Spiru Haret - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cig anul II Spiru Haret


20 replies to this topic

#1 florika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 297 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 19 January 2007 - 07:44 AM

Sunt anul 2 la Spiru Haret si daca vreti ne putem consulta. Astept colegi din Bucuresti.



#2 ileanavulc

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Gender:Female

Postat 21 January 2007 - 06:06 PM

Vezi postareaflorika, la Jan 19 2007, 07:44 AM, a spus:

Sunt anul 2 la Spiru Haret si daca vreti ne putem consulta. Astept colegi din Bucuresti.
Buna! Nu sunt din Bucuresti, sunt din Turnu Severin. Nu putem sa ne ajutam daca nu sunt din Bucuresti? Te rog, am mare nevoie ca se apropie examenenle si nu am toate cursurile si nu reusesc sa rezolv testele. Am facut ceva la contabilitate, dar putin. Daca vrei putem vorbi pe mess - adresa mea ileana_vulcanescu, sau email - adresa ileana_vulcanescu@yahoo.com. Tot in anul II sunt si eu si tot la CIG. Te rog!!!!!!!




#3 florika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 297 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 January 2007 - 08:00 AM

Iertati-ma, astept colegi din toata tara dar nu stiam ca subiectele sunt comune - flori_kalamar@yahoo.com- primul examen il am la management. Succes!



#4 marianatrifan

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 29 January 2007 - 12:49 PM

Vezi postareaflorika, la Jan 22 2007, 08:00 AM, a spus:

Iertati-ma, astept colegi din toata tara dar nu stiam ca subiectele sunt comune - flori_kalamar@yahoo.com- primul examen il am la management. Succes!
SALUTARE LA TOATA LUMEA! SUNT MARIANA, SUNT STUDENTA IN ANUL II LA CIG - SPIRU HARET - CRAIOVA. Subiectele nu sunt comune, din pacate. :lostit (13): As putea sa va dau un link, dar nu stiu daca mi se permite, catre forumul Universitatii Spiru Haret. Acolo gasiti ajutor cu raspunsuri la grile, trebuie sa contribuiti si voi cu ceva. Daca voi avea acceptul adminilor va trimit link.
Eu am primul examen la Contabilitate financiara curenta pe 24 feb. Va doresc BAFTA tuturor!



#5 pampu2001

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Oradea

Postat 29 January 2007 - 10:05 PM

eu am examenul la contabilitate financiara pe 3 feb.
mi-ar folosi acel link la forumul Univ. Spiru Haret.
daca ai putea sa mi-l trimiti pe mail pampu2001@yahoo.com.... as fi recunoscatoare

multa bafta cu examenele!!



#6 iona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Location:Bistrita

Postat 31 January 2007 - 08:00 AM

Buna tuturor,
subiectele sunt comune tuturor care sunt inscrisi la MFC-CIG-Bucuresti, indiferent de centrul teritorial la care sustin examenul. Eu deja am "scapat" de examenul de contabilitate financiara curenta, asa ca daca vreti ajutor la grile ... doar lasati o adresa.
Spor la invatat
Adevarul pur si simplu este arareori pur si niciodata simplu . (Oscar Wilde)



#7 gaberina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 02 February 2007 - 09:59 AM

sunt un membru nou, studenta in an II CIG, si rog pe marianatrifan sa-mi trimita link-ul Universitatii Spiru Haret, pe adresa gabrielasuleap@yahoo.com. Cu mii de multumiri. :lostit (13):
am ceva probleme cu examenul la statistica...



#8 maryadragu

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Location:botosani

Postat 02 February 2007 - 02:05 PM

Va rog, as dori si eu linkul forumului de la universitatea spiru haret!Adresa mea este gabrielasuleap@yahoo.com .Multumesc mult!!!!



#9 moniqtm

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 12 February 2007 - 08:43 AM

Vezi postareamaryadragu, la Feb 2 2007, 02:05 PM, a spus:

Va rog, as dori si eu linkul forumului de la universitatea spiru haret!Adresa mea este gabrielasuleap@yahoo.com .Multumesc mult!!!!
http://spiruharet.vsdej.net/phpbb2/

sper sa te ajute :lostit (13):



#10 Mihai Florin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 14 April 2007 - 01:20 AM

Si eu sunt tot anul II la CIG Bcuresti.As vrea sa discutam.Florik te rog contacteaza-ma pe mess la mihai.florin sau pe mail:mihai.florin2007@gmail.com



#11 Ony_77

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 02 January 2008 - 11:32 PM

Vezi postareaiona, la Jan 31 2007, 08:00 AM, a spus:

Buna tuturor,
subiectele sunt comune tuturor care sunt inscrisi la MFC-CIG-Bucuresti, indiferent de centrul teritorial la care sustin examenul. Eu deja am "scapat" de examenul de contabilitate financiara curenta, asa ca daca vreti ajutor la grile ... doar lasati o adresa.
Spor la invatat
Imi poti trimite, te rog mult, si mie raspunsurile la grile pe una din adrese: eli_dinu@yahoo.es sau e.dinu@nubiola.com.Multumesc foarte mult!

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 06 August 2009 - 09:26 AM




#12 alina02

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 04 January 2008 - 04:34 PM

Daca examenele sunt aceleasi si in alte judete va rog am si eu nevoie de ajutor la Management financiar contabil si la Finante publice si fiscalitate, anul 2 . Adresa mea de email este moraru_alinutza@yahoo.com Va rooooog mult.



#13 blondine

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 05 January 2008 - 09:40 PM

Buna tuturor.Ma numesc Alina si sunt in anul 2CIG.As ruga-o si eu pe Ioana daca poate sa-mi dea o mana de ajutor la contab. financiara.Adresa mea este :alinaaline@yahoo.com.Multumesc anticipat.



#14 blondine

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 06 January 2008 - 04:37 PM

Mda.Se pare ca am gresit numele din viteza :biggrin: Rugamintea era pt iona.



#15 tanno

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 09 January 2008 - 08:07 PM

Imi poti trimite, te rog mult, si mie raspunsurile la grile pe una din adrese: eli_dinu@yahoo.es sau e.dinu@nubiola.com.Multumesc foarte mult!

Vreau si eu raspunsurile la grile - MFC_cig_id_ anul II cig_ses iarna 2008 pe adresa: ntinel2000@yahoo.com.Multumesc foarte mult!

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 06 August 2009 - 09:26 AM




#16 Meliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 01 February 2008 - 03:38 PM

Buna "colegi" studenti
Si eu sunt anul 2 CIG Spiru Haret Constanta
Bafta la examene, sesiune usoara !
maria_novac@yahoo.com




#17 dima ioana giulia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 15 April 2008 - 03:01 PM

Are cineva lucrarea de sinteza din anul II la MFC (din tg.mures)? sau ceva model pt. ca habar nu am cum se face aceasta lucrare :frusty: :pullhair:
Va las adresa de email pt.cei care ma puteti ajuta:giulia_cd86@yahoo.com



#18 designromania

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 05 May 2008 - 12:50 PM

buna,

eu sunt anul iv la cig tulcea.

pt toate materialele necesare promovarii de examene - raspunsuri pt grilele afisate la avizierul de pe spiruharet mergeti pe ush ro .
Dupa ce va inregistrati pe forumul de acolo o sa apara si datele, e cel mai valabil dintre toate, si de obicei grilele sunt corecte in proportie de 90-95%

Succes

Aceasta postare a fost editata de designromania: 05 May 2008 - 12:51 PM




#19 oniyx

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 08 May 2008 - 03:58 PM

Hello!..am si eu o intrebare...nu prea inteleg ce este fondul de rulment..desi am gasit cateva explicatii pe net nu am gasit nimic concret care sa ma ajute sa inteleg...sunt cam in ceata :thumbup: ce este fondul asta de rulment? :smile:



#20 Ramona_nicolae

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 25 Postari:
  • Location:craiova
  • Interests:contabilitate

Postat 22 May 2008 - 07:31 PM

[buna sunt anul II la c.i.g. spiru haret in Craiova
astept sa mai intre pe forum si alti colegi din craiova sa schimbam grilele din sesiunea de vara
si raspunsurile la grile






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL