Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
profit reinvestit pe bursa - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


profit reinvestit pe bursa

5 replies to this topic

#1 LAURA72

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Location:GALATI

Postat 05 February 2005 - 12:05 AM

ma confrunt cu o situatie noua:o societate care are ca ob.de activ. intermedieri in com. cu prod.div. intentioneaza ca din profitul obtinut pe 2004 o parte sa reinvesteasca pe bursa de valori.E posibil atat timp codul caen al societatii este cu totul altul-m-ar interesa raspunsuri cu eventual trimitere la legislatie? Iar daca e posibil care ar fi monografia contabila aferenta?



#2 Jeni F

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:

Postat 04 March 2005 - 01:32 PM

Daca am inteles eu bine din profitul pe 2004 se doreste investirea lui pe bursa, da? Monografia contabila daca te mai intereseaza ti-o pot da, eu lucrez la o societate servicii si investitii financiare, care se ocupa deci cu tranzactiile cu actiuni pe piata de capital romaneasca.
Jeni :!:




#3 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 04 March 2005 - 07:41 PM

Oooooo, Jeni sunt si eu interesata de asa ceva. astept sa ne spui ce stii.
cu multumiri.



#4 LAURA72

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Location:GALATI

Postat 06 March 2005 - 01:15 PM

Multumesc frumos de ajutor!Am reusit sa intru in posesia monografiei chiar de la societatea prin care facem investitii la bursa.



#5 iuliav

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 13 March 2005 - 11:15 PM

BUNA!DACA SE POATE POSTATI PE SITE AMANUNTE. AS FI SI EU INTERESATA DE ACEST SUBIECT. SAU PE ADRESA iulia@graphis.ro
multumesc



#6 gabitzica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:
  • Location:arad

Postat 16 April 2005 - 11:12 AM

Tin si eu evidenta la o societate ce a investit la bursa. ma intereseaza si pe mine monografia contabila.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL